Laatste websitewijzigingen gedaan op 21-4-2018 (Diverse pagina's)
Kalender 18 t/m 25 april 2018
Thuis
Uur
Thuisploeg
Bezoekers
Uitslag - Scheidsr.
Woensdag 18 april18u30U17PEER SV0 - 3

18u30RESERVEWIJCHMAAL9 - 3
Zaterdag 21 april09u30U12KATTENBOSREF. Llapashtica F.

10u00U10WEZEL SPORTREF. Maex F.

15u00U21THES SPORT3 - 5
Zondag 22 april10u00U8KATTENBOSREF. Keepers L.

10u00U9AWIJCHMAAL BREF. Mentens T.

15u001STE PLOEGEXC. HAMONT1 - 2
Woensdag 25 april18u30U10RC PEER REF. ?

18u30U12EKSELREF. ?

18u30U15HAMONT '99 C-
VerplaatsingUur


Woensdag 18 april18u30EKSELU12NVT
Zaterdag 21 april10u00HECHTELU11NVT

10u15HECHTELU9CNVT

12u30WIJCHMAALU7NVT

15u00EXC. HAMONTRESERVE3 - 6

15u00HERKOLK3-
Zondag 22 april10u00EKSELU6NVT

10u00KATTENBOSU9BNVT

10u00KATTENBOSU155 - 0

10u00EKSELU172 - 3
Indien er een blauwe achtergrond is kan je het wedstrijdblad bekijken. Opstelling, kaarten enz.

Uitslagen speeldag 30
zondag 15 uur


Andere uitslagen :
Rangschikking 3A​​

WedstrWinstSaldoPunten
Bolderberg (P1)30214769
Hechtel (P2-3)30214468
Ham Utd.30151651
Kaulille30131348
Gestel3013947
Kattenbos3013645
Exc. Hamont30111943
Heusden-Z.3011242
Wijchmaal3012-2438
Kadijk SK309337
Meldert309-836
Peer SV309135
Lummen VV309-1134
Linkhout306-1931
Breugel306-5322
Grote Brogel302-4514

Dringende info :
5 MEI - 1ste VATANA CUP KADIJK SK
26 MEI - FAMILIEDAG
2 JUNI - MINIVOETBALTORNOOI


Voetballen bij Kadijk SK?  Voor info of afspraak 0478/961601 of info.kadijk.sk@telenet.be 
Inschrijvingen zijn mogelijk op zaterdagvoormiddag tussen 10u00 en 11u00, zondagvoormiddag tussen 10u00 en 11u00 indien er wedstrijden zijn. Dit aan onze terreinen in de Esstraat. Afspraak op voorhand melden AUB

Starttraining (geplaatst 17 april)

Je vindt wedstrijdjes spelen supertof? In de goal of als een echte doelpuntenmaker?
Wel dan kan je komen voetballen bij KADIJK SK.  Je kunt er iedere week voetballen tegen leeftijdgenootjes van omliggende gemeentes en bovendien heel wat leuke vriendjes maken!
Een gemotiveerde jeugdcoördinator en ervaren en gediplomeerde trainers zorgen er voor dat kinderen al spelend vertrouwd raken met het voetbalspel. Op de jonge leeftijd gaat er nog veel aandacht naar de ontwikkeling van motorische basisvaardigheden zoals lenigheid, behendigheid, coördinatie, …  Deze vaardigheden worden verder ontwikkeld dmv allerlei loopspelletjes, vangspelletjes, werpspelletjes, enzovoort. Op iets oudere leeftijd zal er meer aandacht worden besteed aan voetbalgerelateerde onderwerpen waar FUN altijd voorop staat.
Heb je interesse om kennis te maken met het voetbal?
Kom dan naar de instaptraining op vrijdag 4 mei  2018 en dit voor jongens en meisjes
Geboren in °2009°2010°2011°2012°2013°2014 vanaf 4 jaar. 
  
De training gaat door op de terreinen in de Esstraat  te OVERPELT en zal starten om 18 uur tot 19u15.

Vatana Cup (geplaatst 16 april)

Op 5 mei gaat onze 1ste Vatana Cup door. Dit jaarlijks tornooi ingericht door Kadijk SK krijgt nu een naam 'Vatana Cup' dank zei de medewerking van Vatana Overpelt. De kalenders van deze dag zijn ondertussen opgemaakt.
Dit programma kan je bekijken door op onderstaand logo te klikken. Kom onze jongste spelertjes aanmoedigen op 5 mei.  

Weekendoverzicht 14 en 15 april (geplaatst 15 april)

In derde zijn er al bepaalde zaken duidelijk één speeldag voor het einde. Na hun overwinning tegen Kadijk is Ham zeker van een eindrondeticket. Bolderberg of Hechtel wint de titel, de tweede zit ook in de eindronde, net zoals plaats vier en vijf, waar nog drie teams voor in aanmerking komen. Vanaf Heusden tot en met Linkhout is men zeker van een extra jaartje derde provinciale. Breugel en Grote Brogel degraderen naar vierde.
Bij de reserve blijft het spannend, al moet Kadijk SK hopen op een misser van Kaulille om nog kans te maken op de titel.
De U17 waren dicht bij hun eerste overwinning van 2018, en de U15 ging in de slotfase onderuit tegen Lommel Kolonie.

Weekendoverzicht 7 en 8 april (geplaatst 8 april)

Weekend met veel kopzorgen voor de trainers. Het Paasverlof en goede weer was voldoende om bij elke jeugdploeg een hoop afzeggingen te krijgen. Jammer, maar één troost, het was niet bij Kadijk SK alleen.
Het 1ste speelde al voor de 10de keer gelijk. Dit ondanks een 2 - 0 voorsprong gaf men een wedstrijd uit handen die men in de eerste helft volledig in handen hadden. De reserve blijven strijden voor de titel. Ook hier werd het nog spannend , zelfs na een 1 - 4 voorsprong, in een wedstrijd die ze volledig domineerde.
Vanaf U21 problemen door de vele afzeggingen. Het was elkaar behelpen, verschuiven en andere kunstgrepen verzinnen om diegene die wel konden voetballen aan voldoende ploegmaten te bezorgen.

Weekendoverzicht (geplaatst 25 maart)

Eindelijk nog eens een overwinning voor het 1ste elftal, en verdiend. Het was twee maal Flamur die de bal tegen de netten kreeg zaterdagavond. Een mooie oppepper, die wel wat vroeger had mogen komen.
In de namiddag speelde de reserve gelijk tegen medetitelkandidaat Kaulille. Een wedstrijd die terecht veel frustraties teweeg bracht bij de thuisploeg en zijn aanhang door bepaalde zaken die op het terrein gebeurde. Zelfs bezoekende supporters konden niet meer volgen.
Scoorloos gelijkspel voor de U21 tegen Stal. Dit ondanks de enkele grote kansen. 
De U17 lijden te veel onder de blessurelast en moesten forfait geven. Veel doelpunten in het burentreffen tegen Lindelhoeven bij de U15. De thuisploeg slaagde er zelfs in de dubbele cijfers te halen.
Na een weekje Paastornooien opnieuw competitie binnen 14 dagen, uitgezonderd het 1ste dat op Paasmaandag voor een inhaalwedstrijd staat.

Zomeruur (geplaatst 23 maart)

In de nacht van zaterdag op zondag start het zomeruur. Hou hier rekening mee, zodat je zondagmorgen geen uurtje te laat komt.
image-234805-ZOMERUUR.jpg

Weekoverzicht 10 en 11 maart (geplaatst 11 maart)

Degelijk wedstrijdbeging van onze 1ste ploeg, maar meer en meer werden de bezoekers steviger in de duel. En dan valt vroeg of laat de bal eens goed. Zo ook deze keer, zodat de bezoekers met de drie punten naar huis namen.
De reserve stonden bij de kampwissel 2 - 0 in het krijt in Gestel, na een alles behalve goede prestatie. In de 2de helft was er meer geloof en beter voetbal, zodat het alsnog een nipte overwinning werd.
Zowel de U17 als de U15 hadden dit weekend problemen met spelersaantallen. Voor de U17 was dit een handicap die men niet kon opvangen. Dit deden de U15 wel. Met 10 man won men in Achel.

Wijziging wedstrijden. (geplaatst 6 maart)

Het 1ste elftal zal volgende week op vrijdag in Wijchmaal voetballen i.p.v. zaterdag. Startuur blijft 20u00.
De reserve zullen dat weekend thuis al om 13u00 starten i.p.v. 15u00 voor hun wedstrijd thuis tegen Wijchmaal.
Dit zijn enkele regelingen die getroffen werden omdat zaterdagavond de bekerfinale op het programma staat.

Afgelasting U17. (geplaatst 2 maart)

In de nacht van donderdag op vrijdag is de voorzitter van Peer SV plots overleden. Daardoor zal de wedstrijd van de U17 verschuiven naar een latere datum. Dus later meer.

Data afgelaste wedstrijden. (geplaatst 28 februari) Update 2 maart

Volgende wedstrijden kregen na hun afgelasting in het verleden door PC Limburg een nieuwe datum:
- 1ste elftal     Exc. Hamont - Kadijk SK zal doorgaan op Paaszondag 1 april om 15u00  Gaat naar Paasmaandag 15u00
- Reserve        Kadijk SK - Linkhout zal doorgaan op zaterdag 28 april om 15u00

Weekoverzicht 24 en 25 februari. (geplaatst 25 februari)

Geen enkele driepunter dit weekend. 
Na 9 wedstrijden zonder nederlaag, waarbij te veel draws, verloor het 1ste elftal thuis van degradatiekandidaat Breugel. Door deze uitslag valt Kadijk terug naar plaats 8 in de rangschikking. Een plaatsje in de top 5, waaraan een eindrondeticket vast hangt lijkt even ver weg.
De motor van de de reserve lijkt ook te sputteren. Na een gelijkspel in Breugel moeten ze Hechtel naast zich dulden, Kaulille volgt op plaats 3, maar is virtueel de leider. Volgende week, thuis tegen Hechtel slaat hopelijk de motor weer aan.
De U21 zijn door omstandigheden een kleine maand vrij van competitie.
De U17 verloor thuis met 2-3. Voor een tweede keer op rij ging men onverdiend onderuit. Na de 2-3 moest men zelfs niet meer opzetten, zo kort was men deze keer bij het eerste puntje na Nieuwjaar.
De U15 haalden dezelfde uitslag thuis tegen Kattenbos. Ook hier viel de 2-3 zeer laat in de wedstrijd tegen de ongeslagen leider.

Gelukkig was er ook goed nieuws. Zo mochten we voor de wedstrijd van het 1ste elftal prinselijk bezoek ontvangen. Jeugdspeler Thies is namelijk ook jeugdprins van Overpelt bij het carnaval. Hij mocht dan ook samen met zijn gevolg, en met de steun van heel wat jeugdspelers de aftrap geven.

Overlijden

We vernamen het overlijden van Mia Verbiest, moeder van Wies Berghmans lid van Kadijk SK, schoonmoeder van Jan Eerdekens afgevaardigde 1ste elftal, overgrootmoeder van Rune Eerdekens speler U15.

Namens Kadijk SK veel sterkte aan de familie. 

In WZC Immaculata is vandaag Mia Verbiest overleden, de weduwe van Gust Berghmans. Ze was 87 jaar. De uitvaartdienst zal plaatsvinden in besloten kring. Begroeting: zaterdag (11u-11.30u) in uitvaartcentrum Severens. 

Tablet gevonden (geplaatst 19 februari)

Maandag is er een tablet gevonden op OC De Vranken. Waarschijnlijk vergeten tijdens de eetdagen van Kadijk SK.
Deze is momenteel in het bezit van Dre Vrijsen. 011/649000.

Geslaagde eetdagen (geplaatst 19 februari)

Het bestuur van Kadijk SK dankt alle vrijwillige helpers die een handje hebben toegestoken tijdens onze eetdagen. Dank zij jullie waren deze dagen weer een succes. Natuurlijk vergeten we de talrijke eters niet, die zo onze club steunden.

                                                                                                                                                                                       Het bestuur

Deelname aan Paastoernooien (geplaatst 13 februari)

Vrijdagavond 30 maart in Esp. Pelt : U6 (5 tegen 5) en U7
Zaterdag 31 maart : Wijshagen : U8
                                     RC Peer : U9
                                     Achel : U10 (voormiddag)
                                     Lindelhoeven : U12 (vanaf 13 uur)
                                     Kaulille : U17 ( 8 tegen 8 )
 Maandag 2 april : Achel : U9 (namiddag)
                                   Lindelhoeven : U11 (vanaf 13 urr)
                                   Grote Heide : U15 
Welke U9 ploeg deelneemt op welk toernooi beslissen de trainers onderling.

Overlijden

We vernamen het overlijden van Michel Sleurs (zie tekst hieronder uit de internetgazet). 
Michel is oud bestuurslid, broer van Coop Sleurs, en was nog steeds trouwe supporter van Kadijk SK

Namens heel Kadijk veel sterkte aan familie en vrienden. 

Vandaag is Michel Sleurs overleden, de weduwnaar van Barbara Serroyen. Hij was 78 jaar. De uitvaartliturgie vindt donderdag (10.30 uur) plaats in de parochiekerk van Overpelt-Centrum. Woensdag (19 uur) is er daar een avondwake waarna gelegenheid tot groeten in funerarium Severens aan de Houtmolenstraat.

Nieuws kern senioren voor 18-19 (geplaatst 28 januari 2018)

Nadat de volledige technische staf hun contract verlengde voor volgend seizoen hebben ook alle spelers van de A en B kern hun verbintenis verlengd, met uitzondering van Ozturk, Ozkan en Maex.

Nieuwe spelers voor volgend seizoen :
Laurens Buntinx- Rac.Peer
Toon Willems - Rac. Peer
Nico Hoes - Wezel Sport
Michiel Jaenen  - Ksk Meeuwen
Tim Franssen  - Kaulille Fc
Jasper Belmans  - Kessel - Lo 2000

Tevens zullen 3 jongeren doorschuiven naar de seniors. 

Weekendoverzicht 27 en 28 januari (geplaatst 28 januari 2018)

Tweede overwinning op rij voor het 1ste elftal. Meteen ook de tweede overwinning op verplaatsing van dit seizoen. Kadijk had heel de wedstrijd licht veldvoordeel, scoorde snel de openingstreffer, maar een snelle tegentreffer deed de motor even sputteren. Tijdens de tweede helft kon de thuisploeg toch enkele keren zwaar dreigen en hadden we op achterstand kunnen komen. Het slot van de wedstrijd was weer voor Kadijk, met een nipte overwinning tot gevolg.
Zoals verwacht werd het voor de reserve een moeilijke wedstrijd. Meer nog, de bezoekers wonnen verdiend, en smeerde zo Kadijk een vierde nederlaag van het seizoen voor de voeten. Oppunent Kaulille won, zodat deze met 2 wedstrijden minder weer gevaarlijk dicht komen.
De U21 hielden het lang vol tegen een van de titelkandidaten. De tweede helft moesten ze toelaten dat Bree-Beek alsnog vlot won.
Snelle beslissing in de wedstrijd van de U17. Al vlug stond men voor een onmogelijke taak om nog terug te komen na enkele vroege treffers van titelkandidaat Sp.Lille.

Overzicht weekend (geplaatst 21 januari 2018)

Eerste nederlaag voor Bolderberg in 3de provinciale. Mooi meegenomen dat dit op Kadijk gebeurde. Onze 1ste ploeg presteerde nog eens zoals we het graag zien. Ondanks een achterstand bleef men er het beste van maken. De ongeslagen leider zag het bij momenten niet meer zitten. Kadijk blijft zo in de strijd voor een eindrondeplaats.
De Reserve wonnen op Bolderberg. Ook zij kwamen eerst op achterstand, maar het spelbeeld liet vermoeden dat dit wel rechtgezet zou worden. Vooral jammer voor de thuisploeg is dat hun terrein veel geleden heeft. Ook Kaulille won, zodat het lijkt dat dit de ploeg is die men achter zich moet laten om de titel te behalen.
De U21  verloren, zoals verwacht bij leider Tervant. Ook hier in moeilijke winterse omstandigheden.
De U17 wonnen in Breugel, maar punten brengt dit niet op. Breugel speelt namelijk 'buiten competitie'
De U15 vergaarden 6 punten op 3 dagen. Twee maal werd er buitenhuis gewonnen. Beide wedstrijden konden en moesten met meer overtuiging gewonnen worden. Maar daarvoor moet men de afgedwongen kansen ook benutten. 

Overlijdens (geplaatst 14 januari 2018)

We vernamen de overlijdens van :
Amleto d'Angelo, grootvader van jeugdspelers Amleto, Giovanni en Dante.
Madeleine Jacobs, grootmoeder van speler/jeugdtrainer Brecht Cox.

Kadijk SK wenst alle betrokkenen dan ook sterkte in deze moeilijke dagen.

Weekendoverzicht (geplaatst 14 januari 2018)

Al een vijfde gelijkspel voor het 1ste elftal. Om in de rangschikking op te schuiven zijn dit geen ideale uitslagen. De ruststand werd meteen de eindstand. Na een 0 - 1 voorsprong stonden de bordjes terug in evenwicht bij de pauze.
De reserve doen verder op hun elan. Deze keer hield men Lummen af met een 3 - 0 zege. Eerste achtervolger Kaulille won ook en volgt op zeven punten, virtueel één punt omdat ze twee wedstrijden minder speelden.
Dat men bij de U21 veel doelpunten ziet zijn we gewoon. Ook deze keer weer. Een achterstand voor de rust werd alsnog omgezet naar een 3 - 2 voorsprong bij de rust. Na het watertje klom Anadol naar een 3 - 5 voorsprong maar verder dan een 4 - 5 kwam Kadijk niet meer.
De U17 verloren op zaterdagmorgen hun eerste wedstrijd van de nieuwe competitie. Vooral tijdens de tweede helft was Wijchmaal een beetje te stevig.
Ook de U15 gingen in de tweede helft onderuit. Na een 0 - 0 ruststand werd het na de rust nog forfaitcijfers voor de bezoekers. 

Steun Kadijk SK (geplaatst 10 januari 2018)

Kadijk SK richt naar jaarlijkse gewoonte eetdagen in. Kaarten kan je verkrijgen via spelers en bestuur.

Meer info ?

Klik op de foto hier links om menu, prijzen, datum en
plaats van gebeuren te zien.


Tot dan

Bestuur, spelers en vrijwilligers danken U

Weekend 6 en 7 januari (geplaatst 7 januari 2018)

Na een korte winterstop begonnen de senioren aan de terugronde. De andere ploegen haken volgende week in.
Op zaterdag wonnen de reserve al bij al vlot van Meldert. Alleen spijtig van de 2 rode kaarten, dubbel geel, in de laatste tien minuten. Door deze zege vergroot Kadijk hun voorsprong op de achtervolgers. Mede door de uitgestelde wedstrijd van de tweede in de rangschikking Kaulille.
Zondag, tijdens een koude winderige namiddag, bleef het scorebord tussen Kadijk en Meldert bij de 1ste ploeg onveranderd. Net zoals in de heenronde konden beide ploegen geen doelpunten maken. Meldert was er het dichtste bij via een strafschop, Kadijk kwam het dichtste bij een doelpunt na een schot op de paal. 

Sport en spel 2017 (geplaatst 28 december 2017)

De editie van 2017 van de sport en spel dag ging gisteren door. Na een spannende dag van inspanningen, nadenken en concentreren en vooral veel plezier wonnen de 'Spanjaarden voor één dag' deze editie. Een dank aan alle helpers, begeleiders en zeker aan organisatoren Frank S. en Gert W. Hieronder enkele foto's. Voor meer foto's kijk op de facebookpagina.


Enkele statistiekjes (geplaatst 26 december 2017)

Op het einde van het jaar komen kranten en dergelijke met een jaaroverzicht. Daarom enkele weetjes over Kadijk SK, na de heenronde.
Bij de jeugd zijn er enkele opvallende positieve resultaten. Maar omdat opleiding belangrijker is dan resultaten houden we het bij de senioren met de statistieken.
Reserve : Wonnen 12 van de 15 wedstrijden, en opmerkelijk speelden nog niet gelijk.
                   Met 49 doelpunten hebben ze het meeste gescoord in de reeks
                   Met 24 tegendoelpunten de 3de verdediging.
                   Door blessurelast bij de senioren had men liefst 39 verschillende spelers nodig die minstens één selectie hadden.
 1ste ploeg : Hier meer weetjes, die je trouwens kan vinden via wat zoekwerk op internet.
                       Door de 8 thuiswedstrijden en 6 wedstrijden op verplaatsing geeft dit hier en daar wel een vertekend beeld.
        Rangschikking volgens verliespunten : Totaal 21 punten (5de), waarvan thuis 8 (5de) en op verplaatsing 13 (10de)
        Gemaakte doelpunten : Totaal 27 (6de), thuis 17 (4de), verplaatsing 10 (7de)
        Tegengoals : Totaal 22 (5de), thuis 10 (9de), verplaatsing 12 (6de)
        De nul gehouden : 3 maal (9de). Niet gescoord : 3 maal (6de). Langste reeks overwinningen 3 maal (4de), zonder nederlaag 5 (4de)
        Kadijk SK gebruikte 20 spelers in de heenronde.
3de provinciale reeks A:  Thuisploeg wint (42%) , gelijkspel (30%) , bezoekers winnen (28%)
                                                 Gemaakte doelpunten : 399 (219 door de thuisploeg, 180 door de bezoekers)

Website :
Onze vernieuwde site is ondertussen bijna één jaar oud. Na een moeizame overgang door technische problemen enkele statistiekjes.
 Bezoekersaantal op jaarbasis : 21200, of 58 per dag (zomerstop inclussief).
 Topdag : 222 bezoekers op 11 februari.
Ook in de top 10 van de landen waaruit men ons bezoekt enkele verrassingen. Door verlof of werkomstandigheden?                                             In volgorde : België, Nederland, VS, Brazilië, Duitsland, Oostenrijk, Afghanistan, China, Frankrijk, Rwanda.

Kalenders U17 t/m U6 (geplaatst 21 december 2017)

De kalenders voor het voorjaar van 2018 zijn uit, en staan op de website. Natuurlijk kunnen er hier en daar nog wijzigingen komen. Vooral bij de U17 is dit te verwachten. Zodra een wijziging in orde is passen we hier de kalenders aan. De wijziging komt dan in het rood te staan.
Rechtstreekse links naar de kalenders :


Clubnieuws (geplaatst 20 december 2017)

Kadijk SK en de huidige trainersstaf van de senioren hebben na onderling overleg besloten volgend seizoen verder te werken in de bezetting zoals ze dit seizoen actief is.





Ondertussen op Kadijk (geplaatst 17 december 2017)


Foto : Coop

Op Kadijk worden de terreinen vrijgemaakt
ter voorbereiding van een argeologisch onderzoek.

Dit is een tussenstap om op een later tijdstip effectief aan de werken te kunnen beginnen.

Start competitie in 2018 (geplaatst 11 december 2017)

De jeugdploegen zijn bezig aan hun winterstop. De competitie voor deze ploegen starten terug in het tweede weekend van januari.
Zodra de kalenders uit zijn worden ze op deze site geplaatst.

Weekendoverzicht 1 t/m 3 december (geplaatst 3 december 2017)

Een mooi weekend voor de meeste ploegen van Kadijk. Er was maar één tegenvaller.
De U15 die heel de competitie afwisselend met Kaulille de leiding in de rangschikking hadden, moesten op de laatste speeldag de herfsttitel aan de bezoekers uit RC Peer laten. Een verdiende overwinning voor Peer. Na deze sportieve wedstrijd ging men samen met de 'kampioenen' op de foto. (Zie hieronder)
Na een 0 op 12 in november, won het 1ste elftal van Ham. Deze keer kwam Kadijk al snel op voorsprong. De ideale boost om de wedstrijd tot een goed einde te brengen, al bleef het een hele tijd spannend bij een 2 - 1 tussenstand. Nieuwe maand, nieuwe serie?
Op vrijdag al wonnen de Reserven oververdiend in Ham. Dit mede door de steun van een volle bus supporters. Goed voor de sfeer, en voor de clubkas van de thuisploeg. Mooi voetbal van Kadijk, met enkele pareltjes van doelpunten.
Ondanks dat men op vrijdag niet trainde, en die avond de reserve gingen ondersteunen, en tot de late uurtjes meevierden wonnen de 
U21 in Kaulille. Men komt hierdoor in de stand zelfs mooi op een vijfde plaats.
De U17 wonnen verrassend in Peer SV met 0 - 2, dat voor de wedstrijd al wist dat ze de titel binnen hadden. Op zijn minst een mooie afsluiter voor de U17 van het jaar 2017.

Voor de jeugdploegen begint nu de winterstop. De senioren moeten in 2017 nog twee maal in de wei.
image-202743-1712-1.jpg

U15 zondag voor herfsttitel (geplaatst 30 november 2017)

Zondagvoormiddag spelen de U15 een thuiswedstrijd tegen RC Peer. Niet een alledaagse wedstrijd deze keer, op de laatste wedstrijd van 2017. Bij een gelijkspel of overwinning zijn de U15 herfstkampioen. Bij een gelijkspel eindigen ze met 2 punten voorsprong op Peer.
Deze hebben een wedstrijd minder gespeeld, maar de berekening komt dan zo uit dat beide ploegen 2 punten juist per wedstrijd haalden.
Het doelsaldo van Kadijk is veel beter, daarom deze eindrangschikking.

Dus supporters, allemaal op post nu zondag 

Sint op bezoek (geplaatst 30 november 2017)

De techniektraining werd gisteren onderbroken door enkele Pieten die plots aan de terreinen verschenen. Even later was het helemaal gedaan met trainen want toen kwam ook de Sint met nog enkele Pieten aan. Hieronder enkele foto's. Meer kan je er zien op de facebook pagina : 

Sponsor event (geplaatst 27 november 2017)

Om een vereniging draaiende te houden is iedereen belangrijk. Daarom nodigde Kadijk SK een aantal sponsors uit voor een hapje en een drankje als dank voor hun bijdrage. Enkele sfeerfoto's van het event.

image-201515-1711-8.w640.jpg

Weekendoverzicht 25 en 26 november (geplaatst 26 november 2017)

De rampmaand november is voorbij voor het 1ste elftal. Men kon deze maand geen enkel punt sprokkelen. Ook in Peer, waar het er in het begin op leek dat deze wedstrijd niet kon verloren worden, liep het toch mis. Na de 1 - 0 door een verre lob kwam de twijfel weer in de ploeg met een nieuwe nederlaag tot gevolg.
Opnieuw haasje over tussen Kaulille en Kadijk bij de reserve. Na het gelijkspel van Kaulille op vrijdag wist men dat bij winst tegen Peer de leiding weer een feit zou zijn. Nooit heeft het er op geleken dat men een punt zou laten liggen. 
Terwijl de U21 vrij waren speelden de U17 tegen Breugel, dat buiten competitie speelt, omdat ze recreatief met 8 tegen 8 spelen. Een 7 - 1 winst voor Kadijk dat dus spijtig genoeg geen punten opbrengt.
De U15 won de wedstrijd die moest gewonnen worden en daardoor is volgende week het onderling duel tegen RC Peer dat moet uitmaken wie de eerste competitiehelft als 'kampioen' afsluit. Na een 0 - 2 ging het naar 3 - 2,  3 - 3, en 4 - 3. Gelukkig stond de scheidsrechter goed geplaatst om in de laatste minuten de 4 - 4 af te keuren na een buitenspeldoelpunt van Achel

Weekendoverzicht 18 en 19 november (geplaatst 19 november 2017)

Zeker op gebied van behaalde punten geen goed weekend. Het 1ste presteerde ondermaats na een vroeg tegendoelpunt en zakt zo enkele plaatsen terug in de tussenrangschikking. De reserve verloren in de eindfase van de wedstrijd in Kaulille, en moeten zo de leidersplaats afstaan aan hetzelfde Kaulille. Rare bokkensprongen zijn we gewoon bij de U21. Maar bij de rust met 0-4 achter staan en toch terug komen tot een 4 - 4 is een seizoensrecord. De U17 verloren in Helson, een ploeg waar men thuis nog vlot tegen won. De U15 tenslotte speelden hun topper in Kaulille gelijk. Na het spannende wedstrijd 1-1 na het 1ste kwart, 2-2 bij de rust, 2-3 na het derde kwart, en een strafschop in de laatste minuut voor Kaulille 3- 3 mag men van een spannende wedstrijd spreken.

Algemeen forfait B reserve (geplaatst 17 november 2017)

Door de aanhoudende blessurelast gedurende het hele seizoen van een tiental spelers moeten we dit weekend voor de vijfde keer forfait geven met de B reserve. Daardoor zal volgens de reglementen van de KBVB deze ploeg uit competitie genomen worden.

Ondertussen op Kadijk (geplaatst 13 november 2017)

Aan de terreinen op Kadijk hangt een bekendmaking.

Ben je benieuwd wat op de affiche staat ?
Klik op de foto.


Zodra er meer activiteiten zijn aan deze terreinen mag je meer
foto's verwachten.

Weekendoverzicht (geplaatst 12 november 2017)

Je moet niet altijd de beste ploeg op het veld zijn om te winnen. Het 1ste elftal ondervond dit in hun wedstrijd tegen Wijchmaal. Door deze spijtige eerste nederlaag op eigen veld is het terug bijbenen de volgende weken.
De A reserve wonnen hun wedstrijd tegen wijchmaal. Door deze winst, en de nederlaag van Kaulille komt men terug op de 1ste plaats in de rangschikking. Volgende week is er dus een echte topper in Kaulille.
De B reserve werden vooral gedepaneerd door de U21. Zo kon men nog eens voetballen. Tegen de nummer twee van de reeks stond men zelfs met 3-2 voor, maar konden dit niet tot het einde vasthouden.
Vrijdag ging de U21 in een pittig duel winnen in Thes. Ze komen zo in de middenmoot van de rangschikking terecht.
De U17 stond snel met 2-0 voor tegen Wijchmaal. Net zoals de B reserve kon men dit niet tot een goed einde brengen, maar toch een verdienstelijke 2-4 uitslag.
De U15 wonnen zoals verwacht tegen Lutlommel, springen zo over Kaulille naar de leiding, en net zoals de A reserve staan ze voor een topper volgende week in Kaulille.

Weekendoverzicht (geplaatst 5 november 2017)

Slechts 4 van de 6 ploegen, met een rangschikking, gingen in de wei.
Het 1ste verloor voor de 2de maal dit seizoen. In de eerste helft had men vooral last van de snelle thuisspitsen. Na de rust liet men het na om de kansen te benutten na een 1 - 1 ruststand. Ook de leiding strooide, soms tot grote verbazing, vlot met de gele kaart. Vooral naar de bezoekers. Bolderberg heeft de 1ste periode binnen. Kadijk nestelt zich weer in de groep van achtervolgers
De A reserve wonnen in een doelpuntenrijke wedstrijd met 5 - 4. De thuisploeg leek een paar maal de punten beet te hebben, doch Gestel stootte telkens terug, mede omdat Kadijk nog 2 strafscoppen liet liggen. Samen met Kaulille maakt men een klein kloofje in de rangschikking.
De U21 hadden op papier een haalbare kaart tegen Eksel, doch verloren met 0 - 3. 
De U17 speelden weer een doelpuntenrijke wedstrijd. Negen doelpunten op twee wedstrijden, maar geen puntjes. Binnenkort moet dat toch eens lukken.
Foto van de U10 : Gerard.
image-196764-1711-1.w640.jpg
U10

Overlijden (geplaatst 4 november 2017)

Donderdag is Frie Vanseggelen overleden. Hij was 88 jaar. De crematie en de afscheidsviering zullen plaatsvinden in besloten kring. Laatste groet: dinsdag tussen 18u en 18.30u in uitvaartcentrum Severens. 
Frie was in het verleden bestuurslid van Kadijk SK, vooral in de jeugdwerking.

Vanaf dit weekend starten de namiddagwedstrijden die normaal om drie uur beginnen om half drie.

Laat je niet verrassen.
image-196133-HALF_DRIE.jpg

image-195341-1710-1.w640.JPG
                                                                                                                                     FOTO: G.BLOEMEN

Weekoverzicht 28 en 29 oktober (geplaatst 29 oktober 2017)

Voor de wedstrijd van het 1ste elftal was er de voorstelling van de ploegen. Na mee op de foto te gaan staan won men van Hechtel met 3-0
Hierboven geen wedstrijdblad die problemen op het systeem van de KBVB. Doelpuntenmakers van dienst waren Raf, Joren en Roy S. Hierdoor komt men in de top 3 van de rangschikking.
De rest van de wedstrijden leden hier en daar onder de blessurelast. Vooral de Reserve lijden hieronder. De A reserve verloren de leiding na een nipte nederlaag in Hechtel, terwijl de B reserve zelfs niet op de mat konden.
De U21 beslisten de wedstrijd al zeer vroeg. Na een snelle 0-4 liet men de teugels los zodat een ruimere overwinning uitbleef.
De U17 verloren nipt van Anadol in een wedstrijd die steeds kantelde. Een 5-6 uitslag is dan ook niet alledags.
Totale offday van de U15 in Peer. Na de nederlaag zien ze de achtervolgers terug dichterbij komen. Volgende week is men vrij zodat de leiding in gevaar komt.

Speciale training (geplaatst 27 oktober 2017)

Donderdag was er een speciale training voor de U6 t/m U12. Ze konden allemaal tegelijk trainen onder de leiding van de hoofdtrainers van de senioren, een twintigtal spelers van 1ste en reserve, en hun eigen jeugdtrainers. Dit was op initiatief van de T1 van Kadijk SK. 
Een speciaal moment voor de jeugd van Kadijk SK

Kalenderwijzigingen + winteruur (geplaatst 24 oktober 2017)

Dit weekend gaat het winteruur in. Laat je niet verrassen zodat je een uurtje te vroeg aan de terreinen staat.
Uurwijziging U8A in Bree-Beek : De wedstrijd start om 11u00 ipv 10u00 door overbelasting terreinen en kleedkamers in Bree.
Bij de A reserve gaat de wedstrijd die op de vrijdag van de kienavond stond door op zaterdag.
De U9A gaan waarschijnlijk op woensdag 8 november naar RC Peer ipv op zondag 5 november. Dit door de eetdag in Peer.  

Weekoverzicht 21 en 22 oktober (geplaatst 22 oktober 2017)

Makkelijke overwinning van het 1ste elftal. De eerste uitzege van het seizoen had nog veel ruimer kunnen zijn, maar gebrek aan concentratie ontbrak hiervoor tijdens de tweede helft. Door deze overwinning stijgt men twee plaatsjes naar de vierde stek.
Niet de beste wedstrijd van de A reserve maar toch een verdiende overwinning. Door de nederlaag van Gestel tegen Hechtel is Kadijk nu alleen leider. Hechtel is de volgende tegenstrever, een degelijke test dus.
De B reserve waren klaar om hun eerste puntjes te gaan halen. Spijtig genoeg gebeurde dat niet op het gras, maar door het forfait van de thuisploeg. 
De U21 verloren tegen een van de beste ploegen van de reeks, Turkse FC. Opvallend is hier, net zoals bij enkele andere ploegen van Kadijk het aantal gekwetste spelers die aan de zijlijn staan.
De gehavende U17 verloren nipt in Meeuwen tegen een ploeg van hun niveau, als je de rangschikking mag geloven. 
De U15 wonnen mooi in Achel. In de rangschikking rukt men zich verder los van de achtervolgers, en lijkt het er op dat er iets mooi inzit.

Activiteiten  oktober (geplaatst 20 oktober 2017)

Donderdag 26 oktober : Van U6 t/m U12 zal er een gemeenschappelijke training zijn, gegeven door T1 (Frank) in samenwerking met
                                              de jeugdtrainers. De aanvang is om 18u00. Om alles vlot te laten verlopen moeten de jeugdspelers om 17u50 in
                                              voetbaluitrusting klaar staan.
Zondag 29 oktober : Ploegenvoorstelling van Kadijk SK voor de thuiswedstrijd van het 1ste elftal Kadijk SK - Hechtel.

Weekoverzicht 14 en 15 oktober (geplaatst 15 oktober 2017)

In een goede en spannende wedstrijd won het 1ste van Kattenbos. Al zag het er na 20 somber uit na een 2-0 achterstand. Kattenbos speelde met vertrouwen en had dan ook de rest van de eerste helft de touwtjes in handen. Een heel ander spelbeeld tijdens de 2de helft. Kadijk drukte Kattenbos voor eigen doel, kwam terug en lukte er uiteindelijk in de punten thuis te houden.
De A reserve wonnen zaterdag met 0 - 3 in Kattenbos. De fiere leiders uit Overpelt zien daardoor enkele andere ploegen lichtjes afhaken in de rangschikking.
De B reserve voetbalden eindelijk ook nog eens een keer. Door gebrek aan matchritme moest men een 0 - 1 voorsprong voor de rust prijsgeven (2 - 1). Nadien ging men begrijpelijk nog onderuit.
De U17 verloren van de ongeslagen leiders van Peer. Een 0 - 4 mag nog verdienstelijk worden genoemd gezien de blessurelast die er binnen de groep is.
De U15 kwamen 3 - 0 voor tegen medeleider Kaulille. Enkele minuutjes het hoofd er niet bij in de tweede helft en het stond 3-2. Meteen ook de eindstand, waardoor men nu allen leider is.

Weekoverzicht 7 en 8 oktober (geplaatst 9 oktober 2017)

Terwijl de 1ste ploeg onnodig punten liet in Grote Brogel door mee te spelen met het voetbal van de thuisploeg, namen de A reserve na een overwinning tegen hetzelfde Grote Brogel de leiding in de rangschikking over van Kaulille.
Door een totaal van een tiental onbeschikbare spelers bij de senioren moesten de B reserve een tweede keer forfait geven. De U21 wonnen voor het eerst dit seizoen. Geen 3-3 deze keer maar een 2-3 overwinning ondanks hier ook de blessurelast hoog ligt.
De U17 speelden in Breugel met 8 tegen 8, een verzoek van Breugel bij het PC. Daardoor spelen deze 'buiten competitie' en tellen al hun uitslagen niet meer mee voor de rangschikking. Ook de U15  nemen de leiding van de rangschikking over. Dit na een ruime overwinning in Lutlommel.

Techniektrainingen (geplaatst 8 oktober 2017)

Ook dit jaar zijn er weer techniektrainingen. Je kan het schema terugvinden via de rubriek info en dan trainingen.
Een rechtstreekse link : 

Weekoverzicht (geplaatst 1 oktober 2017)
image-189034-U9A.w640.jpg
U9A
U15 was vrij en de B reserve hadden mankrachten te kort.

- Het 1ste won verdiend van Heusden. Bij de rust was het al 3-0 waardoor de wedstrijd al beslist was. Even, bij een 3-1 drukte Heusden, maar al snel werd de wedstrijd weer in handen genomen

- De A reserve wonnen ook vlot tegen en in Heusden. Door de 1 - 5 overwinning komt men op plaats 2.  

- De U21 speelde al voor de derde keer dit seizoen gelijk met een eindresultaat van 3-3. Het was al de tweede keer dat men een 3-0 achterstand kon omzetten naar een 3-3 eindstand.

- De U17 haalde hun 2de overwinning van het seizoen en doet zo mee in de middenmoot. Minpunt was wel het rechtstreekse rood voor een Kadijker door een zeer domme reactie na een fout.

Mededeling van de voorzitter (geplaatst 28 september 2017)

Namens heel Kadijk willen wij Jos Hendriks hartelijk feliciteren met zijn bijkomende functie als lid van de Koninklijke Noord-Limburgse verstandhouding.
Met zijn voetbalkennis en gedrevenheid zal Jos daar zeker een belangrijke versterking zijn voor hun bestuur.
Jos , veel succes !

Johan
Voorzitter 

U21 in bekerfinale (geplaatst 27 september 2017)

Gisteren vernamen we dat, een beetje onverwacht, Kadijk SK met de U21 de finale mag spelen van de beker van Noord-Limburg.
Deze finale gaat door op 1 november. Uur en plaats van de wedstrijd volgen later.

Overzicht 23 en 24 september (geplaatst 24 september 2017)
Het 1ste ondervond waarom Bolderberg er nu al 24 intrapte op 4 wedstrijden. De stand bij de pauze kon hoger zijn geweest. Het eerste kwartier nam Kadijk de wedstrijd in handen en kwam terug tot 2-2. Maar de 3-2 die onmiddelijk volgde sneed de benen af.
De A reserve wonnen vlot van Bolderberg ondanks een vroege achterstand. Door het verlies van de leiders is hier een hergroepering vooraan.
De B reserve waren vrij en speelde zo nog maar 1 wedstrijd.
De U21 gingen onderuit tegen een van de titelkandidaten met name
Bree - Beek. Hier gaf Beringen voor de derde keer op rij forfait zodat ze uit de competitie genomen zullen worden.
Ook de U17 verloor. Dit in Wijchmaal. Na een winst op de eerste speeldag bleef men nadien puntenloos.
Vlotte overwinning van de U15 tegen RC Peer. Daardoor nemen ze de leiding in de stand, maar wel met één wedstrijd meer in de benen. Volgende week oefenen ze in Verbroedering Balen.

Rechts een foto van onze U15
image-187944-U15.jpg

Meer foto's (geplaatst 20 september 2017)

Zondag mochten de U8 oplopen met de grote jongens. (Links).
image-187235-IMG-20170920-WA0001.jpg
image-187236-IMG-20170920-WA0000.jpg

Starttraining (geplaatst 19 september 2017)

Vorige vrijdag ging er weer een starttraining door. Het slechte weer was deze keer een spelbreker, maar de echte voetballers waren er weer.  Meer binnengekomen foto's op de facebookpagina.
image-187136-IMG_9229.w640.JPG

Teamfoto's (geplaatst 19 september 2017)

Een binnengekomen foto en eentje van facebook geplukt. Je mag me altijd foto's bezorgen voor, tijdens of na een wedstrijd. Ik zal ze met plezier plaatsen op deze site. Bezorgen via info.kadijk.sk@telenet.be . Hieronder een foto van de U17 en van een U8 ploegje.
U17
U8

Weekoverzicht (geplaatst 17 september 2017)

Eerste overwinning van het 1ste. Twee vroege kansen werden niet benut. Langs de andere kant deed men dit wel. 0 - 2 na 10 minuten.
Een verdiende strafschop bracht de 1 - 2, een gelukje verhinderde de 1 - 3 en dan was het Kadijk die de bezoekers in een wurggreep nam.
Uiteindelijk 3 - 2, maar de genadestoot bleef uit zodat het toch nog spannend bleef tot op het einde.
De A reserve daarentegen verloren voor het eerst. Ondanks een vroege voorsprong 0 - 1 en enkele kansen werd het tegen het spelbeeld in 3 - 1. Verder dan een aansluitingstreffer kwam men niet.
De B reserve zagen voor de tweede keer op rij hun wedstrijd afgelast, en volgende week is men vrij. Moeilijk om onder stoom te geraken.
De U21 zaten in een totale off day. Als verontschuldiging kan men toch enkele afwezigen oproepen.
De U17 moesten de meerdere erkennen in Eksel terwijl de U15 na hun gelijkspel na drie wedstrijden alles al hebben gehad. Hier lijkt het er op dat het een spannende competitie kan worden.

Weekoverzicht (geplaatst 10 september 2017)

Enkele puike prestaties gezien bij de ploegjes die spelen zonder uitslag.
Het 1ste haalden voor de tweede keer op rij een brilscore. Gezien de voorbereiding hadden we meer verwacht, maar de tegenstrevers in de start van de competitie spelen duidelijk een ander soort voetbal dan de ploegen die wel wilden voetballen tijdens de opwarmingswedstrijden. 
Terwijl de B reserve voetballoos bleven wonnen de A reserve wel in Meldert. Men verzaakte een vroege voorsprong uit te diepen. Men ging zelfs met een 2-1 achterstand rusten. Tijdens de tweede helft werd dit alsnog rechtgezet en behoud men het maximum van de punten.
Irritatie naar de gelegensheidsscheidsrechter, domme tegengoals, en verschillende lichte en een zware blessure. Ondanks een 3 - 0 achterstand maakten de U21 deze kloof toe tot 3 - 3. Twee puntjes na twee wedstrijden die er eigenlijk 6 hadden moeten zijn.
De U17 en U15 verloren tenslotte hun eerste verplaatsing van het seizoen

Beker van Noord-Limburg, 3 X net geen finale (geplaatst 4 september 2017)

Kadijk nam dit seizoen met vier ploegen deel aan de beker van Noord-Limburg als voorbereiding op de competitie.
-Het 1ste werd 3de in hun reeks, en missen zo nipt de finale. De eerste twee, Herkol en Hamont'99 spelen de finale
-De reserve werden 2de in hun reeks achter RC Peer. Deze spelen de finale tegen de andere reekswinnaar.
-De U21 pakken waarschijnlijk ook nipt naast de finale, al moet een afgelaste wedstrijd nog worden gespeeld. Als het een logische uitslag gaat worden eindigen drie ploegen met zes punten, maar het doelpuntensaldo zal dan in het nadeel spelen van Kadijk.
-De U15 had enkele keren spelersproblemen wat een eventuele kans op een finale volledig teniet deed.

Eerste competitieweekend (geplaatst 3 september 2017)

Het eerste competitieweekend zit er op. Een overzichtje van de ploegen die echt voor de puntjes knokken.
Na een prima voorbereiding liep het bij het 1ste niet zo vlot als gehoopt. Kadijk kon de vloeiende combinaties die we al gewoon waren niet brengen tegen een stug verdedigend Linkhout. De stormloop die er pas het laatste kwartier kwam leverde geen doelpunt op. Het bleef dan ook 0 - O
De a reserve wonnen wel tegen Linkhout. Na een 0 - 2 verzuimde men de voorsprong uit te bouwen, zodat het op het laatste nog spannend werd.
De b reserve verloren in Meeuwen van een betere thuisploeg.
De U21 lieten in de laatste minuut een verdiende overwinning nog ontglippen. Dit na een 3- 1 voorsprong.
De U17 wonnen vlot van de bezoekers uit Meeuwen. Een mooi resultaat na een voorbereiding met weinig wedstrijden.
De U15 ​maakten brandhout van de bezoekers uit Lutlommel. Het werd liefst 8 - 0 

Wedstrijden op Kadijk, trainingen op de vriendenkring (geplaatst 30 augustus 2017)
Vanaf dit weekend begint de competitie. Tijdens de voorbereidingsperiode zijn de kalenders van trainingen en wedstrijden nogal wispelturig.
Vanaf zaterdag komt er meer regelmaat.

Alle wedstrijden gaan door op 'de Es', het vroegere trainingscomplex.
Vanaf maandag gaan de trainingen niet meer door op Kadijk, maar aan de locatie van de vriendenkring, gelegen in de Dorperheidestraat.
Voor diegene die deze terreinen niet weten liggen, rechts een plan
De 2 groene rechthoekjes linksboven zijn de nieuwe tijdelijke trainingsvelden. Ter verduidelijking, de 2 groene rechthoekjes onderaan zijn de terreinen van Kadijk. Dit zouden in de toekomst er 4 worden.
image-182017-VRIENDENKRING.png

Forfaits in enkele reeksen (geplaatst 25 augustus 2017)

Zowel in de reeks van de B reserve (wijchmaal C) als bij de U15 (Wijchmaal) geven deze ploegen een algemeen forfait.
Dit maakt natuurlijk dat er in deze reeksen nog minder wedstrijden zijn dan eerst was voorzien.

Laatste uitslagen reeksgenoten in hun bekerwedstrijden (geplaatst 22 augustus 2017)
Gewest Noord-Limburg :

22-8  19u15   Wijshagen (4C) - Gr. Brogel (3A)            1 - 1               
23-8  19u30  Wijchmaal (3A) - Achel VV (2A)            1 - 4
26-8  18u00  Kaulille (3A) - Kattenbos (3A)                3 - 1
26-8  18u00  Lutlommel (3A) - Wijchmaal (3A)        2 - 2
26-8  18u30  Kadijk SK (3A) - Meeuwen SK (2A)      4 - 1
26-8  19u00  Exc. Hamont (3A) - Breugel (3A)          3 - 2

Hechtel (3A) geen bekerwedstrijd
Gewest Hasselt - St. Truiden :
24-8 19u00   Alken B (4B) - Bolderberg (3A)             0 - 8     
Gewest Zuid-Limburg / Beringen :
22-8 19u00   Kesselt (3C) - Lummen (3A)                  2 - 1              
23-8 19u30   Meldert (3A) - Vechmaal (4B)            Gestaakt
24-8 19u00   Vroenhoven (4B) - Lummen (3A)         1 - 3
27-8 18u00    Linkhout (3A) - Eigenbilzen (3C)         2 -2
27-8 17u00    Habo (3C) - Gestel (3A)                           1 - 6

Ham (3A) en Heusden Zolder (3A) geen wedstrijd

U21 sluiten deuren van het 'oude' Kadijk (geplaatst 17 augustus)

Aanstaande woensdag staat de laatste wedstrijd op het programma van het huidige stadion op Kadijk. Het vernieuwde stadion op de Es gaat tijdelijk de hoofdplaats worden van Kadijk SK. Na een keuring van de KBVB kregen we groen licht om daar onze wedstrijden te spelen. Dit kan door de goede hulp van gemeente Overpelt en enkele zeer hard werkende handen binnen Kadijk SK.
Zaterdag 26 augustus gaan de wedstrijden tegen Meeuwen door de A reserve en het 1ste elftal dienen als generale repetitie om 'De Es' te testen. De week daarop dient dit stadion als thuisbasis voor alle Kadijkse ploegen.

Uitslagen reeksgenoten in hun bekerwedstrijden (geplaatst 15 augustus 2017)

Gewest Noord-Limburg :
16-8  19u30  Ellikom (4A) - Hechtel (3A)                             2 - 4
19-8  18u00  Herkol (1) - Kadijk SK. (3A)                             4 - 2
19-8  18u00  Kattenbos (3A) - Exc. Hamont (3A)               1 - 2
19-8  18u00  Breugel (3A) - Kaulille (3A)                             1 - 0
19-8  18u00  Hechtel (3A) - Peer SV (3A)                             1 - 0
20-8 18u15    Grote Brogel (3A) - Sp.Lille (4A)                    3 - 1
22-8  19u15   Wijshagen (4C) - Gr. Brogel (3A)                   
23-8  19u30  Wijchmaal (3A) - Achel VV (2A)
Gewest Hasselt - St. Truiden :
20-8 17u00 Bolderberg (3A) - Donk (3C)                            1 - 1
                   Gewest Zuid-Limburg / Beringen :
17-8  20u00  Ham utd (3A) - Borgloon (4B)               1 - 1           
20-8 16u00   Lummen (3A) - Veldwezelt (4B)          4 - 1
20-8 17u00   Gestel (3A) - Moelingen (3C)                4 - 2
20-8 17u00   Kortessemse (4B) - Heusden (3A)       1 - 7           
20-8 17u00   Millen (4B) - Ham Utd. (3A)                  1 - 5
20-8 17u00   Rosmeer (4B) - Linkhout (3A)              3 - 1
20-8 18u00   Vliermaal (3C) - Meldert (3A)              3 - 1
22-8 19u00   Kesselt (3C) - Lummen (3A)                 
23-8 19u30   Meldert (3A) - Vechmaal (4B)

Kalenders t/m U8 (geplaatst 27 juli 2017)
Alle kalenders, tot en met U8 zijn uit. U6 en U7 is voor half september. Natuurlijk kunnen er nog wijzigingen komen. Deze aanpassingen zullen hier up-to-date worden gehouden. Wil je een bepaalde ploeg bekijken? Dit kan via onderstaande links, of via de menubalk 'onze ploegen'



Kalender 1ste ploeg (geplaatst 20 juli 2017)

De kalender van het eerste elftal is eindelijk uit. Voor de reserve en jeugd is het nog wachten tot volgende week.
Op de 1ste speeldag staat een thuiswedstrijd tegen Linkhout op het programma. Het is wachten tot 8 oktober op een tegenstrever uit Noord-Limburg. De eerste vijf wedstrijden zijn vooral gewest Beringen 'getint'.


Ondertussen op 'De Es' (geplaatst 20 juli 2017)

Zoals je al weet gaan de competitiewedstrijden vanaf september door op 'De Es'. Daar schieten de werken goed op. 

Programma beker van Pelt (geplaatst 17 juli 2017)

Op de kalenders van de competitie is het nog steeds wachten. Maar de kalender van de beker van Pelt kunnen we alwel meegeven.
Vrijdag 11-8 :  16u00  Lindelhoeven - Kadijk SK voor U21 en U17
                          19u30  Voor reserve en 1ste ploeg
Zaterdag 12-8 : 14u00  U7 en U10
                            16u00  U6, U8 en U11
                            18u00  U9, U12 en U15

We vernamen het overlijden van
Michel Kums

Vader van Alex Kums, afgevaardigde van de U15, opa van Robbe Kums (U15) en  Roel Lehaen (K3)

Geboren te Overpelt op 25 december 1928 en aldaar overleden in
het Mariaziekenhuis op 3 juli 2017.

De uitvaartliturgie heeft plaats in intieme kring.

U kan Chel nog een laatste groet brengen in uitvaartcentrum
Severens, Houtmolenstraat 8 te Overpelt op donderdag 6 juli
2017 van 17 uur tot 18 uur.
Rouwadres: fam. Kums, p.a. Houtmolenstraat 4, Overpelt
image-127425-innige.jpg
Namens Kadijk SK

Info seizoen 17-18 (deel 1) Geplaatst 2 juli 2017
Een nieuw seizoen start officieel op 1 juli. Tijd om af en toe wat info te geven. De reeksen waren al langer geweten, maar ook binnen Kadijk SK zijn er grote wijzigingen. Het afbreken van het oude, en bouwen aan een nieuw stadion op Kadijk, zullen gevolgen hebben op organisatorisch vlak. 
Alle trainingen tijdens de voorbereiding zullen voorlopig doorgaan op Kadijk SK, om nadien op een nog later te bepalen datum te verhuizen naar de Vriendenkring in de Dorperheidestraat.
De thuiswedstrijden tijdens de voorbereidingen gaan ook door op Kadijk SK. Het is de bedoeling alle thuiswedstrijden te verhuizen naar de Esstraat bij de start van de competitie. Of dit haalbaar is hangt af van de herinrichting van De Es, de keuring door PC Hasselt van de terreinen, met goedkeur, en wanneer alle aanvragen om het verplaatsen van de thuiswedstrijden administratief  zijn goedgekeurd.    

Het schema van de voorbereiding van de senioren, een werk van onze nieuwe T1, kan je bekijken via onderstaande link.

Natuurlijk zijn er ook enkele nieuwe spelers bij Kadijk SK. Om U de gelegenheid te geven een gezicht te plakken op een bepaalde naam
een korte voorstelling via foto's.
Bestand

Voorbereidingskalender senioren.

Bestand Downloaden
Wojciechowski Frank (T1)
image-167949-Nieuw_Wojciechowski_Frank.jpg
Blondeel Joren
image-167938-Nieuw_Blondeel_Joren.jpg
Lehaen Thomas
image-167939-Nieuw_Lehaen_Thomas.jpg
Llapashtica Flamur
image-167940-Nieuw_Llapashtica_Flamur.jpg
Magné Roy
image-167941-Nieuw_Magné_Roy.jpg?1498985864436
Ozkan Erdem
image-167942-Nieuw_Ozkan_Erdem.jpg
Palmans Kris
image-167944-Nieuw_Palmans_Kris.jpg
Slegers Daan
image-167945-Nieuw_Slegers_Daan.jpg
Stevens Roy
image-167946-Nieuw_Stevens_Roy.jpg
Tips Björn
image-167947-Nieuw_Tips_Björn.jpg?1498986147548
Verboven Maxim
image-167948-Nieuw_Verboven_Maxim.jpg
Öztürk Furkan
image-167943-Nieuw_Öztürk_Furkan.jpg?1498986241250

image-127425-innige.jpg
Namens Kadijk SK
Overlijden

We vernamen het overlijden van Paul Quintens

Paul is de vader van Roel Quintens en opa van Jasper en Kobe

De uitvaartdienst, waartoe u vriendelijk wordt uitgenodigd, zal opgedragen worden in de parochiekerk ”St.-Monulfus en Gondulfus” te Sint-Huibrechts-Lille Neerpelt op zaterdag 1 juli 2017 om 10.30 uur.
Samenkomst en gelegenheid tot condoleren in de kerk vanaf 10 uur.
Gebedswake op vrijdag 30 juni 2017 om 18.30 uur in voornoemde kerk.
Gelegenheid om Paul een groet te brengen in het uitvaartcentrum Vandebosch, Schuttersboomstraat 3, 3900 Overpelt, vrijdag na de gebedswake.
Rouwadres: kinderen Quintens-Gillardin, P.a. Schuttersboomstraat 3, 3900 Overpelt.


Reeksindelingen seizoen 17-18 (geplaatst 21 juni)
De reeksen voor de B reserve zijn nu ook uit. De B reserve en U21 gebruiken deze kalender tot het einde van het seizoen, de andere ploegen krijgen een nieuwe kalender na Nieuwjaar. Het is nu wachten op deze kalenders. DE U7 EN U6 IS VOOR HALF SEPTEMBER
Reserve B
Esperanza Pelt B (02529)
Hechtel FC B (02662)
Kaulille F.C. B (02821)
K.S.K. Meeuwen B (06240)
Sp.Wijchmaal B (06812)
Sp.Wijchmaal C (06812)
Racing Peer B (07008)
K.F.C. Hamont 99 B (07202)
GS Bree-Beek B (07314)
Lindelhoeven VV B (07460)
R.C. Reppel B (08000)
Kadijk SK B (09174)
U21:
KVK Beringen (00330)
Fl. Paal (01913)
Stal Sport (02489)
FC Eksel (02639)
Kaulille F.C. (02821)
Thes Sport Tessenderlo (03671)
GS Bree-Beek (07314)
FC Anadol A (08026)
SV Breugel (08119)
A.C.Tervant (08121)
Turkse FC (08752)
Kadijk SK (09174)
SK Heusden 06 (09483)
U17:
FC Eksel (02639)
Peer SV (03888)
KFC Helson Helchteren B (06045)
K.S.K. Meeuwen B (06240)
Sp.Wijchmaal A (06812)
FC Anadol (08026)
SV Breugel (08119)
Kadijk SK (09174)
U15:
Achel VV (02753)
Lutlommel VV B (02770)
Kaulille F.C. (02821)
Sp.Wijchmaal (06812)
Racing Peer A (07008)
Kadijk SK (09174)
U12:
Lommel United D (02554)
FC Eksel (02639)
Lutlommel VV B (02770)
Kattenbos Sp. B (02900)
K.F.C. Hamont 99 B (07202)
G.T. Lommel Kol. (07926)
SV Herkol (08450)
Kadijk SK (09174)

U11:
Lommel United E (02554)
FC Eksel (02639)
Lutlommel VV B (02770)
Kaulille F.C. (02821)
Sp. Lille (07290)
G.T. Lommel Kol. (07926)
Lommel United WS (08599)
Kadijk SK (09174)

U10:
Achel VV B (02753)
Lutlommel VV B (02770)
Sp.Wijchmaal (06812)
Racing Peer B (07008)
Sp. Lille (07290)
GS Bree-Beek A (07314)
SV Herkol (08450)
Kadijk SK (09174)

U9A:
FC Eksel B (02639)
Achel VV (02753)
Kattenbos Sp. A (02900)
Peer SV (03888)
Racing Peer B (07008)
GS Bree-Beek A (07314)
Sp.Grote Heide (08083)
Kadijk SK A (09174)

U9B:
Lommel United F (02554)
FC Eksel A (02639)
Hechtel FC B (02662)
Kattenbos Sp. B (02900)
Sp. Lille B (07290)
G.T. Lommel Kol. (07926)
SV Herkol (08450)
Kadijk SK B (09174)

U8A:
Hechtel FC A (02662)
Achel VV B (02753)
Kaulille F.C. A (02821)
Kattenbos Sp. B (02900)
GS Bree-Beek B (07314)
Sp.Grote Heide (08083)
A.C.Tervant A (08121)
Kadijk SK A (09174)
U8B:
Lommel United C (02554)
FC Eksel A (02639)
Lutlommel VV C (02770)
Kaulille F.C. B (02821)
Kattenbos Sp. A (02900)
G.T. Lommel Kol. (07926)
SV Breugel (08119)
Kadijk SK B (09174)


Seizoen 2017 - 2018 (geplaatst 11 juni)

Terwijl de spelers hun zomerstop/verlof nemen, gaat de administratie voor de samenstelling van de voorbereidingsperiode, reeksindelingen en kalenders door. Omdat sommige spelers en/of ouders graag tijdig op de hoogte zijn, zullen we op deze site de stand van zaken publiceren. Let wel op : Dit zijn allemaal afspraken die men moet maken met andere clubs. Daardoor kunnen er hier of daar nog wijzigingen komen. Je kan de stand van zaken bekijken via onderstaande links. Deze pagina's worden aangepast bij wijzigingen.


Foto's starttraining van 5 mei. (geplaatst 27 mei)

We hebben een aantal foto's ontvangen via Anja van de starttraining van 5 mei. Hieronder de groepsfoto. De andere foto's kan je bekijken via de facebookpagina 'Kadijk SK'.
Niet minder dan 20 kinderen kwamen kennis maken met het voetbal en Kadijk SK
image-158645-voetbal_(34_van_142).w640.jpg

Tornooien met deelname Kadijk SK
U8 op 20 mei bij Thes Sport

12u15 : Kadijk SK - Assenede
13u15 : Kadijk SK - Zw. Olmen

U9 op 3 juni bij Sp. Lille
13u00 : Kaulille - Kadijk SK
14u00 : Sparta Lille - Kadijk SK
14u30 : Hamont '99 B - Kadijk SK
15u15 of 15u30 : Finalewedstrijd.
U15 op 24 mei bij GS Beek

18u25 : Kadijk SK - Turkse Rangers
19u40 : Kadijk SK - RC Peer
20u55 : Kadijk SK - Achel VV
21u50 : Eventuele finale

U7 op 27 mei bij GS Beek

15u55 : Kadijk SK - Meeuwen SK B
16u45 : GS Beek C - Kadijk SK
17u35 : Calcio Genk - Kadijk SK
U11 op 3 en 4 juni bij Lutlommel
​Internationaal tornooi

Zaterdag 3 juni :
11u55   V. Balen (Bel) - Kadijk SK
13u40  Paris Pouchet (Fra) - Kadijk SK
15u25  SML Arnhem (Ned) - Kadijk SK 

Zondag 4 juni :
3 wedstrijden vanaf ten vroegste 12u30


image-155731-sitem.w640.jpg
50 jaar Kadijk (zondag)

Op zondag was er naast de BBQ en de springkastelen ook een eendenrace. De winnaar hiervan mag een helicoptervlucht maken.
Gerechtsdeurwaarder Pellens hield een oogje in het zeil.

De uitslag :  1) 341  
                      2) 344
                      3) 401
                      4) 127
                      5) 115
                      6) 244
                      7) 198
De winnaars kunnen hun prijs afhalen op Kadijk tijdens het minitoernooi van zaterdag 3 juni.
image-155732-siten.w640.jpg

50 jaar Kadijk (zaterdag)
Vlaamse kermis, voetbal, drank, muziek enz. Wat moet er nog meer zijn. Tussendoor een uitreiking van de gouden schoen. 
Proficiat Kris. Welverdiend.

image-155625-DSC_0116bis.w640.JPG
50 jaar Kadijk (openingsavond)
Vrijdagavond was er de officiële start van Kadijk 50 jaar.
Eerst was er een ontvangst bij gemeente Overpelt, nadien werd dit overgedaan op Kadijk zelf. Het verdere programma ziet er zo uit:

Zaterdag : 14 uur - Vlaamse kermis met volksspelen.
                    Voorwedstrijd U7 (ouders)
                    17 uur - Kampioenenploeg '99 tegen huidige selectie.
                    19 uur 30 - Uitreiking gouden schoen.
                    20 uur - Clubbal met DJ CUZZ
                    21 uur - Optreden van Festeyn

Zondag : 14 uur - eendenrace en nadien BBQ voor de
                                ingeschrevenen.
                  Heel de dag springkastelen.

Geboorte (geplaatst 10 mei)

Een geboorte bij een speler zijn we al wat gewoon, maar bij een bestuurslid is dit zeldzaam.
Viktor, zoontje van Kathleen en Kristof Vanherck (lid dagelijks bestuur) is vorige nacht het gezin komen versterken.
Johan (Voorzitter) is de trotse 'vake'. 

Kadijk SK wenst het gezin veel geluk met hun jonge spruit. 

U8 op 20 mei bij Thes Sport

12u15 : Kadijk SK - Assenede
13u15 : Kadijk SK - Zw. Olmen


U9 op 3 juni bij Sp. Lille

Programma nog niet ontvangen
U15 op 24 mei bij GS Beek

18u25 : Kadijk SK - Turkse Rangers
19u40 : Kadijk SK - RC Peer
20u55 : Kadijk SK - Achel VV
21u50 : Eventuele finale
U7 op 27 mei bij GS Beek

15u55 : Kadijk SK - Meeuwen SK B
16u45 : GS Beek C - Kadijk SK
17u35 : Calcio Genk - Kadijk SK

U11 op 3 en 4 juni bij Kattenbos en Lutlommel

​Internationaal tornooi : Programma volgt nog.

Activiteiten voorbije weekend (geplaatst 7 mei)
Vrijdag was er een starttraining. Naast onze al aangesloten spelertjes kwamen er liefst 20 kinderen kennis maken met het voetbal, en met Kadijk SK. Onze jeugdtrainers lieten de nieuwelingen op een prettige manier de eerste balcontacten leggen. 
(Later meer info d.m.v. enkele gemaakte foto's)

Zaterdag was er ons jaarlijks toernooi op Kadijk SK.
250 spelertjes uit verschillende windstreken namen deel aan ons geslaagd toernooi. Niet alleen het weer zat mee, maar ook waren er voldoende helpende handen, waarvoor dank. Alle deelnemers waren tijdig aanwezig zodat er geen vertragingen waren. 
Iedereen was dan op het einde van de dag moe maar voldaan.

Onze U15 speelde zaterdag een toernooi in Eksel en slaagde er in met de winst naar huis te komen.
In hun reeks speelden de 0 - 0 gelijk tegen Lindelhoeven ondanks de verschillende kansen die ze kregen. Om de finale te halen moest er tegen Eksel gewonnen worden, want deze slaagden er wel in om Lindelhoeven te verslaan. In een spannende wedstrijd slaagden ze daar in tijdens de laatste 5 minuten (1 - 2 winst). Ondanks het uitvallen van 3 gekwetste spelers in de voorronde slaagde men er toch in om in de finale met 0 - 1 te winnen van Hamont '99. 

image-154442-bekerwinst_tornooi_eksel_6_mei_2017.jpg

Jeugdspelers gezocht :
     Kadijk SK kan in alle jeugdcategorieën nog nieuwe spelers gebruiken. 
Was je in het verleden nog nooit actief als speler kan je via volgende link meer info vinden :

Was je in het verleden, of ben je momenteel actief bij een andere vereniging en wil je opnieuw starten of van club veranderen kan je best zo snel mogelijk info vragen. We zullen U graag informeren over de mogelijkheden. Stuur een mail naar info.kadijk.sk@telenet.be of neem telefonisch contact op 0478/961601. 

Kadijk 50 jaar (geplaatst 10 april)

Kadijk SK bestaat 50 jaar.

Voor deze gelegenheid richt men allerhande festiviteiten in.
Na het officiële gedeelte op vrijdag is het op zaterdag volop feest.
Het programma ziet U op de affiche links. (Klik er op).
Zondag is er de jaarlijkse BBQ voor leden + familie. De zoektocht werd voor de gelegenheid vervangen door een eendenrace. Zie affiche hieronder (Klik er op).

 

Bezoekersaantallen in maart (geplaatst 2 april)

In maart kreeg onze site 2771 bezoekers (90 per dag). 
Naast de 'normale bezoekers' uit Belgie en Nederland waren er in volgorde ook bezoekers uit Frankrijk, Groot-Brittannië, Rwanda, VS, Denemarken, Zuid-Afrika, Spanje, Nigeria, Polen, Zweden, Duitsland en Zwitserland

Weekendoverzicht 24 t/m 26 maart
Vrijdag :
Prov. Res : In een pittige wedstrijd werd niet gescoord. Kadijk versierde toch enkele kansen maar kon deze niet benutten. Ondanks het gebrek aan doelpunten een mooie wedstrijd met veel inzet.
Zaterdag :
Gew. Res : Speelden al hun voorlaatste wedstrijd van de competitie
en verloren in Beek met 3 - 1
U21 : Verraste de bezoekers uit Wijchmaal en liepen zelfs uit tot
2 - 0 uit. Net voor de rust kon Wijchmaal milderen. Na het watertje liet de thuisploeg de overwinning schieten. Iets te makkelijk weggegeven tegentreffers geeft niet het juiste beeld van deze wedstrijd weer.
U15 : Tegen een, letterlijk, stevige tegenstrever werd toch de rust ingegaan met een 1 - 0 voorsprong. Dit overwicht van gestalte kon men de tweede helft niet meer afweren zodat de balans oversloeg.
Zondag :
1ste ploeg : 
Weer geen punten, dit ondanks een voorsprong via Maex. Het leek een driepunter te worden, maar daar is meer gedrevenheid voor nodig. 
Foto's van de U21 tegen Wijchmaal

Clubnieuws (geplaatst 21 maart) (update 23 maart)

Voor de rest van het huidige seizoen zal Bert Kees de functie van T1 vervullen bij de seniorengroep. 

Inkomende spelers voor seizoen 17-18 :   
Llapashtica Flamur en Palmans Kris, beide Lutlommel VV
Özturk Furkan en Ozkan Erdem, beide Stal Sport
Blondeel Joren en Lahaen Thomas, beide Kattenbos Sport
Stevens Roy van Achel VV
Tips Bjorn van Wezel Sport
Vandael Jordy van Exc. Hamont

Update : Volgend seizoen 17-18 zal Frank Wojciechowski de taak van T1 op zich nemen. Momenteel is hij beloftentrainer bij Hades.

Weekendoverzicht 18 en 19 maart
Zaterdag:
De prov. reserve wonnen tegen de tweede uit de rangschikking. De eindstand van 2 - 0 stond bij de rust al op het bord. Het tweede doelpunt was er een uit het voetbalboekje.
De gew. reserve haalden de omgekeerde uitslag tegen Wijchmaal. Bij de rust was het 0 - 1 en ondanks een dubbel geel net voor de rust voor de bezoekers konden ze de stand verdubbelen in de tweede helft.
Wat volgens de rangschikking mogelijkheden bood is niet gelukt. De U21 verloren in Beek met 5 - 2 en lieten zo de kans onbenut om in de rangschikking langs Beek te komen.
Zondag:
Veel doelpunten bij de wedstrijd van de U15 in Meeuwen. Met deze overwinning zette men de uitschuiver van de thuiswedstrijd een beetje goed.
  • U13 - GS Beek 19-3-17
    U13 - GS Beek 19-3-17
Het 1ste verloor in Paal. Al snel kwam men 2 - 0 achter na een lichte strafschop en een counter na een niet gefloten fout op een Kadijk aanvaller. Niet dat men daar de hoge nederlaag aan moet wijden, maar toch. De redding kan rekenkundig nog altijd maar het is weer een stukje moeilijker geworden. 
ps: De pagina met de statistieken, waar je O.A. de gele kaarten kan vinden staat nu onder rubriek 'onze ploegen' ipv 'info'. 

image-139650-Kalenderwijzigingen.w640.jpg
Kalenderwijzigingen (geplaatst 17 maart)

Zaterdag 25 maart  15u00 : U15 - Turkse Rangers ipv zondag 26 maart
                                     09u45 : U9B - Achel B ipv zondag 26 maart
Zaterdag 8 april  15u00 : Reppel - Prov. Res ipv zaterdag 22 april
Zondag 9 april  15u00 : 1ste Ploeg - Reppel  ipv zondag 23 april
Zaterdag 22 april  15u00 : Prov. Res - Anadol ipv zaterdag 29 april
Zondag 23 april 15u00 : Anadol - 1ste Ploeg  ipv zondag 30 april

Overlijden (geplaatst 15 maart)
.
We vernamen volgend overlijden :

            Mathieu Janssen, schoonvader van Alex Kums (afgevaardigde U15), grootvader van Robbe Kums (speler U15)
            Avondwake maandag 20 in de kerk van Overpelt Centrum om 18u30 waarna begroeting bij uitvaartcentrum Severens

Veel sterkte aan familie en vrienden namens Kadijk SK

Overlijdens (geplaatst 14 maart)
We vernamen volgende overlijdens :

            Jacqueline Peeten, grootmoeder van Gert Witters (jeugdtrainer - jeugdbestuur)
            Begroeting uitvaartcentrum Severens dinsdag 14 maart tussen 18u00 en 18u30

            Gust Berghmans, vader van Wies en schoonvader van Jan Eerdekens (afgevaardigde 1ste elftal) overgrootvader van Rune (speler)
            Begroeting uitvaartcentrum Severens vrijdag 17 maart tussen 17u30 en 18u00

We wensen alle betrokkenen veel sterkte toe.

                                                                                                                                PS : Nota van de redactie
                                                                                                                                                              In een vereniging van meer dan 300 leden komen dergelijke droeve 
                                                                                                                                                              mededelingen regelmatig voor. Het kan dus gebeuren dat we af en toe
                                                                                                                                                              niet op de hoogte zijn. We hopen op jullie begrip als dit zich voordoet.

Mededeling attest sportpremie (geplaatst 13 maart)

Zoals op kan lezen via 'info - recuperatie lidgeld' kan je een gedeelte van uw betaalde lidgeld van Kadijk SK recupereren via uw ziekenfonds. De werkwijze kan je lezen op deze pagina. Het is wel HEEL BELANGRIJK om op zijn minst de naam van de speler op voorhand in te vullen (liefst zelfs de zelfklever van uw ziekenfonds). We gaan geen blanco formulieren invullen en ondertekenen.

Weekendoverzicht 11 en 12 maart (geplaatst 13 maart)

Door tijdsgebrek was er geen weekoverzicht voor het weekend van 11 en 12 maart. Ondertussen heeft de krant dit meer dan goedgemaakt wat betreft de wedstrijd van het 1ste elftal. Hopelijk zit het er volgend weekend wel weer in, met foto's van één of meer wedstrijden.
Natuurlijk is het ook mogelijk om zelf wedstrijdverslagen door te geven via info.kadijk.sk@telenet.be van uw ploegje binnen Kadijk SK

Kalenderwijzigingen + Paastornooien (geplaatst 7 maart)

Op zondag 2 april zijn er twee kalenderwijzigingen. Zowel onze U9A als U13 spelen dan op Herkol. Beide wedstrijden hebben een nieuw aanvangsuur. De U13 beginnen er aan om 9u30 ipv 10u00. De U9A starten om 11u00 ipv 10u00. Door deze aanpassingen helpen we Herkol verder die met een overbezetting zat van de terreinen.

Kadijk SK neemt deel aan verschillende Paastornooien. Omdat er hier en daar vragen zijn een opsomming.
U5 : 17 april in Kaulille   U6 : 15 april in RC Peer  U7 : 15 april in stal en 17 april in Kaulille   U8 : 15 april in Wijshagen en 17 april in Achel
U9 : 15 april in Achel   U10 : 17 april in Lindelhoeven   U11 : 17 april in Lindelhoeven  U13 : 15 april in RC Peer  U15 : 17 april in Gr. Heide

Weekendoverzicht 4 en 5 maart
Zaterdag:
Op Kadijk waren beide wedstrijden een kopij van elkaar op gebied van tussenstanden zaterdagnamiddag. Bij de rust stond het twee maal 0 - 1. Tijdens de 2de helft werd het 1 - 1 en uiteindelijk op beide velden 1 - 2. Bij de prov. res werd het 1 - 2 net op het moment dat we dachten dat er nog een overwinning inzat. Bij de gew. res was er vooral treurnis wegens de verloren derby.
De U21 betalen nog altijd leergeld in hun eerste jaar. Zoals ze vorig seizoen bewezen, doorzetten en op termijn brengt dit op.

Zondag:
De U15 haalden nog eens uit zoals in 2016. Dat was even geleden, maar de reeks van na Nieuwjaar is dan ook een stuk sterker. Een ideale manier voor de mannen om weeral vooruitgang te boeken.
Het 1ste ging met 4 - 0 verliezen in Koersel. Het is niet deze ploeg waar we als degradatiekandidaat de punten moeten sprokkelen maar toch. Hopelijk volgende week beter in de derby en zijn we vertrokken voor een serietje. 

Zaterdagmorgen op "De Es"

De U8 en U9 gaven weer het beste van zichzelf

Resultaten nieuwe website in februari (geplaatst 1 maart)

De vernieuwde website kende een moeilijke opstart eind januari. Langzaam aan vonden meer en meer mensen op hun toestellen de nieuwe website. Daarom eens een overzichtje van de metingen die gebeuren over het aantal bezoekers. Je kan in onderstaande foto's ook de herkomst van de bezoekers bekijken, met hier en daar toch wel verrassende resultaten.
Met bijna 100 bezoekers per dag benaderen we de cijfers van de vorige site. (2693 op 28 dagen)