Update19-nov19-nov19-nov19-nov19-nov19-nov19-nov19-nov19-nov
Speler SelectiesbasisinvallerActieve minutenDoelpuntenGele kaartDubbel GeelRode kaartSchorsing
1ste Elftal








BEIJK SIEBE321970000
BIJNENS MATHIAS10645511100
BLONDEEL JOREN10828033100
CUYPERS KRIS1212010800000
GEERTS JOCHEM404320000
KHELILI MAIKEL80800000
LEHAEN THOMAS1212010801100
LLAPASHTICA FLAMUR11835592100
MAEX FREDERIK4312813000
MAGNE ROY202270000
MENTENS TIM9907580210
OZKAN ERDEM7252170000
Ă–ZTURK FURKAN111109905400
PALMANS KRIS1212010173000
SLEGERS DAAN9363970200
SNOEKX DENNIS30300000
STEVENS ROY8444012000
THIJS HENDRIK101220000
THIJS RAF121119531200
THIJS TOON1212010801200
TIPS BJORN8624260100
VAN CHAZE ROY1211110410200




















OWN GOAL



1































































Reserves + Jeugd








BEIJK SIEBERES A



1


BOES MICHIELU17



1


DAEMS CHRISTOPHERES A



1


D'ANGELO AMLETOU17



0
1
EERDEKENS RUNEU15



1


EVENS WOUTU21



4
12-dec
GEERTS JOCHEMRES A



1


HENDRICKX KEVINRES A



3

25-nov
HUYSMANS BARTU17



2


JACOBS JAMIEU17



3

25-nov
JANSEN BRAMU21



1


LLAPASHTICA FLAMURRES A



2


MICHIELS WOUTU17



1


PEIJS RAFU15



1


PELLENS JONASU21



1


QUINTEN KEVINRES A



1


SCHILDERMANS TOMRES A



1


SCHIPPERS KILIANU17



1


SLEURS JANRES A



1


TIPS BJORNRES A



1


VERAA GLENNU21



1


VERAA RUBENRES A



1


VERBOVEN MAXIMRES A



1


WECKX GIELU21



1