​​​​​​​Gewestelijke U13 reeks 2F
za 11-01-202010:30Grenstr. Kol. Lommel Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 19-01-202009:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K.F.C. Eksel Niv.2-1
za 25-01-202009:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - Lommel Sk C Niv.2-1
zo 02-02-202010:00K. Achel V.V. Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 09-02-202009:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - Lindelhoeven V.V. B Niv.2-1
za 15-02-202012:30K. Lutlommel V.V. B Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 01-03-202009:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K. Peerder SV A Niv.2-1
zo 08-03-202009:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - Grenstr. Kol. Lommel Niv.2-1
za 14-03-202013:00K.F.C. Eksel Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 22-03-202009:30Lommel Sk C Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 29-03-202009:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K. Achel V.V. Niv.2
za 04-04-202010:00Lindelhoeven V.V. B Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 19-04-202009:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K. Lutlommel V.V. B Niv.2-1
zo 26-04-202010:00K. Peerder SV A Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
​​​​​​​Gewestelijke U12 reeks 2J
za 11-01-202013:00K.F.C. Hamont 99 B Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.1
za 18-01-202009:30Kadijk S.K. Overpelt A Niv.1 - K. Hechtel F.C. Niv.1
zo 26-01-202009:30Gr Heide Neerpelt Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.1
zo 02-02-202009:30Kadijk S.K. Overpelt A Niv.1 - Sparta Lille Niv.1
za 08-02-202009:30Kadijk S.K. Overpelt A Niv.1 - Wijchmaal Niv.1
vr 28-02-202018:45Kadijk S.K. Overpelt A Niv.1 - Gs Bree-Beek B Niv.1
za 07-03-202009:30Kadijk S.K. Overpelt A Niv.1 - K.F.C. Hamont 99 B Niv.1
za 14-03-202010:00K. Hechtel F.C. Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.1
za 21-03-202009:30Kadijk S.K. Overpelt A Niv.1 - Gr Heide Neerpelt Niv.1
za 28-03-202010:00Sparta Lille Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.1
zo 05-04-202010:00Wijchmaal Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.1
vr 24-04-202018:00Gs Bree-Beek B Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.1
Gewestelijke U11 A reeks 2H
zo 12-01-202009:30Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Wijchmaal Niv.2
zo 19-01-202009:30 Gr-Heide Neerpelt Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 26-01-202010:00K.F.C. Eksel B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 02-02-202009:30Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - VV Voorshoven B Niv.2
zo 09-02-202010:00K. Waterloos V.V. Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 16-02-202009:30Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Turkse F.C. Beringen Niv.2
za 29-02-202014:00Lommel Sk D Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 08-03-202010:00Wijchmaal Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 15-03-202009:30Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Gr-Heide Neerpelt Niv.2
zo 22-03-202009:30Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K.F.C. Eksel B Niv.2
za 28-03-202009:30
 VV Voorshoven B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 05-04-202009:30Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K. Waterloos V.V. Niv.2
zo 19-04-202010:30Turkse F.C. Beringen Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 26-04-202009:30Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Lommel Sk D Niv.2
Gewestelijke U11 B reeks 2O
za 11-01-202010:30K.F.C. Park Houthalen B Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 18-01-202009:30Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - K. H.O. Heide Hasselt B Niv.1
za 25-01-202009:30Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - Sporting Winterslag Niv.1
za 01-02-202011:00F.C. Paal-Tervant B Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 08-02-202009:30Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - Zonhoven United Fc D Niv.1
za 15-02-202009:30Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - K.F.C. Park Houthalen B Niv.1
za 29-02-202009:30K. H.O. Heide Hasselt B Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 07-03-202013:00Sporting Winterslag Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 14-03-202009:30Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - F.C. Paal-Tervant B Niv.1
za 21-03-202010:00Zonhoven United Fc D Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 28-03-202010:30K.F.C. Park Houthalen B Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 04-04-202009:30Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - K. H.O. Heide Hasselt B Niv.1
za 18-04-202009:30Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - Sporting Winterslag Niv.1
za 25-04-202011:00F.C. Paal-Tervant B Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
Gewestelijke U10 reeks 2F
za 11-01-202009:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1 - K.F.C. Eksel A Niv.2
za 18-01-202010:00K. Hechtel F.C. A Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1
zo 26-01-202009:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1 - Lindelhoeven V.V. B Niv.2-1
za 01-02-202011:00Gs Bree-Beek B Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1
zo 09-02-202010:00Krc Peer A Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1
za 15-02-202009:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1 - Nevok Gruitrode Niv.2-1
za 29-02-202013:30Grenstr. Kol. Lommel Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1
za 07-03-202013:00K.F.C. Eksel A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1
za 14-03-202009:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1 - K. Hechtel F.C. A Niv.2-1
zo 22-03-202010:00Lindelhoeven V.V. B Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1
za 28-03-202009:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1 - Gs Bree-Beek B Niv.2-1
za 04-04-202009:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1 - Krc Peer A Niv.2-1
zo 19-04-202010:00Nevok Gruitrode Niv.2-1 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1
za 25-04-202009:30Kadijk S.K. Overpelt Niv.2-1 - Grenstr. Kol. Lommel Niv.2
Gewestelijke U9 A reeks 2F
za 11-01-202009:30K. Stal Sport Koersel B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 18-01-202010:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Nevok Gruitrode B Niv.2
za 25-01-202013:30K. Kattenbos Sport A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 08-02-202010:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Wijchmaal B Niv.2
zo 16-02-202009:30K. Kaulille F.C. A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 29-02-202010:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - S.V. Breugel Niv.2
zo 08-03-202010:00S.V. Herkol Neerpelt Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 14-03-202010:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K. Opitter F.C. A Niv.2
za 21-03-202010:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K. Stal Sport Koersel B Niv.2
zo 29-03-202010:00Nevok Gruitrode B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 04-04-202010:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K. Kattenbos Sport A Niv.2
za 25-04-202012:30Wijchmaal B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
Gewestelijke U9 B reeks 2D
za 11-01-202010:00K.V.V. Lummen A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2
zo 19-01-202010:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2 - K. Stal Sport Koersel C Niv.2
za 25-01-202010:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2 - K.F.C.M.D.Halen B Niv.2
za 01-02-202012:30Wijchmaal A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2
zo 09-02-202010:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2 - K.V.V. Thes Sport E Niv.2
za 15-02-202009:45Turkse F.C. Beringen Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2
za 29-02-202011:30K.F.C. Ham United B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2
zo 08-03-202010:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2 - K.V.V. Lummen A Niv.2
za 14-03-202009:30K. Stal Sport Koersel C Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2
za 21-03-202013:30K.F.C.M.D.Halen B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2
zo 29-03-202010:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2 - Wijchmaal A Niv.2
za 04-04-202010:30K.V.V. Thes Sport E Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2
zo 19-04-202010:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2 - Turkse F.C. Beringen Niv.2
za 26-04-202010:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.2 - K.F.C. Ham United B Niv.2
Gewestelijke U8 A reeks 2G
za 11-01-202012:30Wijchmaal B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 19-01-202010:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K. Achel V.V. Niv.2
zo 26-01-202010:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Lommel Sk D Niv.2
zo 02-02-202011:00As - Niel United B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 09-02-202010:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K.F.C. Eksel B Niv.2
za 15-02-202014:00K. Kattenbos Sport B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 01-03-202009:30Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Sparta Lille Niv.2
zo 08-03-202010:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - Wijchmaal B Niv.2
za 14-03-202013:00K. Achel V.V. Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
za 21-03-202014:00Lommel Sk D Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 29-03-202010:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - As - Niel United B Niv.2
zo 05-04-202010:00K.F.C. Eksel B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
zo 19-04-202010:00Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2 - K. Kattenbos Sport B Niv.2
zo 26-04-202010:00Sparta Lille Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt A Niv.2
Gewestelijke U8 B reeks 2L

zo 12-01-202010:00S.V. Breugel Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 18-01-202010:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - K. Peerder Sportvrienden
za 25-01-202014:30K. Lutlommel V.V. C Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 01-02-202010:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - Gs Bree-Beek D Niv.1
zo 09-02-202010:00K.F.C. Hamont 99 C Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 15-02-202012:30Wijchmaal A Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 29-02-202010:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - K. Kaulille F.C. B Niv.1
za 07-03-202010:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - S.V. Breugel Niv.1
za 14-03-202015:00K. Peerder Sportvrienden - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 21-03-202010:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - K. Lutlommel V.V. C Niv.1
za 28-03-202010:00Gs Bree-Beek D Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
za 04-04-202010:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - K.F.C. Hamont 99 C Niv.1
za 18-04-202010:00Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1 - Wijchmaal A Niv.1
zo 26-04-202009:30K. Kaulille F.C. B Niv.1 - Kadijk S.K. Overpelt B Niv.1
Gewestelijke U7 reeks 2F
                               
za 11-01-202010:00Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - S.V. Herkol Neerpelt Niv.2
za 18-01-202015:30K. Kaulille F.C. Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 26-01-202010:00F.C. Esperanza Pelt A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 01-02-202010:00Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K. Achel V.V. Niv.2
za 08-02-202010:00K. Lutlommel V.V. A Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 15-02-202010:00Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - Gs Bree-Beek B Niv.2
za 29-02-202010:00Fc Maasland Noord Oost B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
zo 08-03-202010:00S.V. Herkol Neerpelt Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 14-03-202010:00Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K. Kaulille F.C. Niv.2
za 21-03-202010:00Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - F.C. Esperanza Pelt A Niv.2
za 28-03-202010:30K. Achel V.V. Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 04-04-202010:00Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - K. Lutlommel V.V. A Niv.2
za 18-04-202010:00Gs Bree-Beek B Niv.2 - Kadijk S.K. Overpelt Niv.2
za 25-04-202010:00Kadijk S.K. Overpelt Niv.2 - Fc Maasland Noord Oost B Niv.2
                                        Gewestelijke U6 reeks 2O
zo 12-01-202010:00Kadijk S.K. Overpelt - K.F.C. Eksel
za 18-01-202010:00Lindelhoeven V.V. - Kadijk S.K. Overpelt
za 25-01-202013:00Koninklijk Sporting Wijchmaal - Kadijk S.K. Overpelt
zo 02-02-202010:00Kadijk S.K. Overpelt - S.V. Breugel
za 08-02-202013:30K. Kattenbos Sport - Kadijk S.K. Overpelt
zo 16-02-202010:00Kadijk S.K. Overpelt - K. Lutlommel V.V. A
za 29-02-202009:30Lommel Sk A - Kadijk S.K. Overpelt
zo 08-03-202010:00K.F.C. Eksel - Kadijk S.K. Overpelt
zo 15-03-202010:00Kadijk S.K. Overpelt - Lindelhoeven V.V.
zo 22-03-202010:00Kadijk S.K. Overpelt - Koninklijk Sporting Wijchmaal
zo 29-03-202013:00S.V. Breugel - Kadijk S.K. Overpelt
zo 05-04-202010:00Kadijk S.K. Overpelt - K. Kattenbos Sport
za 18-04-202011:15K. Lutlommel V.V. A - Kadijk S.K. Overpelt
zo 26-04-202010:00Kadijk S.K. Overpelt - Lommel Sk A