Laatste websitewijzigingen gedaan op 23-3-2017 (Homepagina)
Kalender 24 t/m 26 maart 2017 

"De Es"
Uur


Uitslagen/ref.
zaterdag 25 maart
09u30
U11
Herkol B
Ref: Snoekx D.

09u45U9BAchel VV BRef: Thijs T. (kalenderwijziging)

10u00U8BPeer SVRef: Theuwissen J. (gestopt = zelf fluiten)

10u00U7BU7A Kadijk SKRef: Thijs H.

15u00K3De TrapkensRef: nvt
zondag 26 maart
09u30
U10
ESK Leopoldsb.
Ref: Thijs R.  (Zomeruur)

10u00U8ARC Peer BRef: Van Chaze R. (Zomeruur)
"Kadijk"
Uur


Uitslagen
zaterdag 25 maart
15u00
U21
Wijchmaal


15u00U15Turkse Rangers
zondag 26 maart15u001ste ploegHamont '99(zomeruur)
Verplaatsing
Uur


Uitslagen
vrijdag 24 maart
20u00
Hamont '99
Prov. Res

zaterdag 25 maart15u00GS Beek BGew. Res
zondag 26 maart10u00Sp.LilleU13(zomeruur)

10u00RC Peer AU9A(zomeruur)

10u00Achel VVU6(zomeruur)

Indien er een blauwe achtergrond is kan je het wedstrijdblad bekijken. Opstelling, kaarten enz.
2de Provinciale reeks A (wedstrijdbladen)
Afgelastingen :
Indien er afgelastingen zijn van trainingen komt dit de dag zelf hier te staan voor 16u30.
Rangschikking


WedstrWinstSaldoPunten
SV Herkol26182556
W. Koersel26174956
MD Halen26142050
Achel VV26111941
N. Gruitrode2613640
GS Beek2611240
Fl. Paal269-138
KFC Hamont '992610837
Lindelhoeven VV2610-834
SK Meeuwen269-731
RC Reppel267-1229
Sp.Grote Heide267-728
Turkse FC267-1528
FC Anadol267-2128
Kadijk SK266-2522
Ham Utd.265-3320
image-121555-2016giflinks.gif
image-121582-2016gifrechts2.gif

Jeugdspelers gezocht :
     Kadijk SK kan in alle jeugdcategorieën nog nieuwe spelers gebruiken. 
Was je in het verleden nog nooit actief als speler kan je via volgende link meer info vinden :

Was je in het verleden, of ben je momenteel actief bij een andere vereniging en wil je opnieuw starten of van club veranderen kan je best zo snel mogelijk info vragen. We zullen U graag informeren over de mogelijkheden. Stuur een mail naar info.kadijk.sk@telenet.be of neem telefonisch contact op 0478/961601. 

Clubnieuws (geplaatst 21 maart) (update 23 maart)

Voor de rest van het huidige seizoen zal Bert Kees de functie van T1 vervullen bij de seniorengroep. 

Inkomende spelers voor seizoen 17-18 :   
Llapashtica Flamur en Palmans Kris, beide Lutlommel VV
Özturk Furkan en Ozkan Erdem, beide Stal Sport
Blondeel Joren en Lahaen Thomas, beide Kattenbos Sport
Stevens Roy van Achel VV
Tips Bjorn van Wezel Sport
Vandael Jordy van Exc. Hamont

Update : Volgend seizoen 17-18 zal Frank Wojciechowski de taak van T1 op zich nemen. Momenteel is hij beloftentrainer bij Hades.

Weekendoverzicht 18 en 19 maart
Zaterdag:
De prov. reserve wonnen tegen de tweede uit de rangschikking. De eindstand van 2 - 0 stond bij de rust al op het bord. Het tweede doelpunt was er een uit het voetbalboekje.
De gew. reserve haalden de omgekeerde uitslag tegen Wijchmaal. Bij de rust was het 0 - 1 en ondanks een dubbel geel net voor de rust voor de bezoekers konden ze de stand verdubbelen in de tweede helft.
Wat volgens de rangschikking mogelijkheden bood is niet gelukt. De U21 verloren in Beek met 5 - 2 en lieten zo de kans onbenut om in de rangschikking langs Beek te komen.
Zondag:
Veel doelpunten bij de wedstrijd van de U15 in Meeuwen. Met deze overwinning zette men de uitschuiver van de thuiswedstrijd een beetje goed.
  • U13 - GS Beek 19-3-17
Het 1ste verloor in Paal. Al snel kwam men 2 - 0 achter na een lichte strafschop en een counter na een niet gefloten fout op een Kadijk aanvaller. Niet dat men daar de hoge nederlaag aan moet wijden, maar toch. De redding kan rekenkundig nog altijd maar het is weer een stukje moeilijker geworden. 
ps: De pagina met de statistieken, waar je O.A. de gele kaarten kan vinden staat nu onder rubriek 'onze ploegen' ipv 'info'. 

image-139650-Kalenderwijzigingen.w640.jpg
Kalenderwijzigingen (geplaatst 17 maart)

Zaterdag 25 maart  15u00 : U15 - Turkse Rangers ipv zondag 26 maart
                                     09u45 : U9B - Achel B ipv zondag 26 maart
Zaterdag 8 april  15u00 : Reppel - Prov. Res ipv zaterdag 22 april
Zondag 9 april  15u00 : 1ste Ploeg - Reppel  ipv zondag 23 april
Zaterdag 22 april  15u00 : Prov. Res - Anadol ipv zaterdag 29 april
Zondag 23 april 15u00 : Anadol - 1ste Ploeg  ipv zondag 30 april

Overlijden (geplaatst 15 maart)
.
We vernamen volgend overlijden :

            Mathieu Janssen, schoonvader van Alex Kums (afgevaardigde U15), grootvader van Robbe Kums (speler U15)
            Avondwake maandag 20 in de kerk van Overpelt Centrum om 18u30 waarna begroeting bij uitvaartcentrum Severens

Veel sterkte aan familie en vrienden namens Kadijk SK

Overlijdens (geplaatst 14 maart)
We vernamen volgende overlijdens :

            Jacqueline Peeten, grootmoeder van Gert Witters (jeugdtrainer - jeugdbestuur)
            Begroeting uitvaartcentrum Severens dinsdag 14 maart tussen 18u00 en 18u30

            Gust Berghmans, vader van Wies en schoonvader van Jan Eerdekens (afgevaardigde 1ste elftal) overgrootvader van Rune (speler)
            Begroeting uitvaartcentrum Severens vrijdag 17 maart tussen 17u30 en 18u00

We wensen alle betrokkenen veel sterkte toe.

                                                                                                                                PS : Nota van de redactie
                                                                                                                                                              In een vereniging van meer dan 300 leden komen dergelijke droeve 
                                                                                                                                                              mededelingen regelmatig voor. Het kan dus gebeuren dat we af en toe
                                                                                                                                                              niet op de hoogte zijn. We hopen op jullie begrip als dit zich voordoet.

Mededeling attest sportpremie (geplaatst 13 maart)

Zoals op kan lezen via 'info - recuperatie lidgeld' kan je een gedeelte van uw betaalde lidgeld van Kadijk SK recupereren via uw ziekenfonds. De werkwijze kan je lezen op deze pagina. Het is wel HEEL BELANGRIJK om op zijn minst de naam van de speler op voorhand in te vullen (liefst zelfs de zelfklever van uw ziekenfonds). We gaan geen blanco formulieren invullen en ondertekenen.

Weekendoverzicht 11 en 12 maart (geplaatst 13 maart)

Door tijdsgebrek was er geen weekoverzicht voor het weekend van 11 en 12 maart. Ondertussen heeft de krant dit meer dan goedgemaakt wat betreft de wedstrijd van het 1ste elftal. Hopelijk zit het er volgend weekend wel weer in, met foto's van één of meer wedstrijden.
Natuurlijk is het ook mogelijk om zelf wedstrijdverslagen door te geven via info.kadijk.sk@telenet.be van uw ploegje binnen Kadijk SK

Kalenderwijzigingen + Paastornooien (geplaatst 7 maart)

Op zondag 2 april zijn er twee kalenderwijzigingen. Zowel onze U9A als U13 spelen dan op Herkol. Beide wedstrijden hebben een nieuw aanvangsuur. De U13 beginnen er aan om 9u30 ipv 10u00. De U9A starten om 11u00 ipv 10u00. Door deze aanpassingen helpen we Herkol verder die met een overbezetting zat van de terreinen.

Kadijk SK neemt deel aan verschillende Paastornooien. Omdat er hier en daar vragen zijn een opsomming.
U5 : 17 april in Kaulille   U6 : 15 april in RC Peer  U7 : 15 april in stal en 17 april in Kaulille   U8 : 15 april in Wijshagen en 17 april in Achel
U9 : 17 april in Achel   U10 : 17 april in Lindelhoeven   U11 : 17 april in Lindelhoeven  U13 : 15 april in RC Peer  U15 : 17 april in Gr. Heide

Weekendoverzicht 4 en 5 maart
Zaterdag:
Op Kadijk waren beide wedstrijden een kopij van elkaar op gebied van tussenstanden zaterdagnamiddag. Bij de rust stond het twee maal 0 - 1. Tijdens de 2de helft werd het 1 - 1 en uiteindelijk op beide velden 1 - 2. Bij de prov. res werd het 1 - 2 net op het moment dat we dachten dat er nog een overwinning inzat. Bij de gew. res was er vooral treurnis wegens de verloren derby.
De U21 betalen nog altijd leergeld in hun eerste jaar. Zoals ze vorig seizoen bewezen, doorzetten en op termijn brengt dit op.

Zondag:
De U15 haalden nog eens uit zoals in 2016. Dat was even geleden, maar de reeks van na Nieuwjaar is dan ook een stuk sterker. Een ideale manier voor de mannen om weeral vooruitgang te boeken.
Het 1ste ging met 4 - 0 verliezen in Koersel. Het is niet deze ploeg waar we als degradatiekandidaat de punten moeten sprokkelen maar toch. Hopelijk volgende week beter in de derby en zijn we vertrokken voor een serietje. 

Zaterdagmorgen op "De Es"

De U8 en U9 gaven weer het beste van zichzelf

Resultaten nieuwe website in februari (geplaatst 1 maart)

De vernieuwde website kende een moeilijke opstart eind januari. Langzaam aan vonden meer en meer mensen op hun toestellen de nieuwe website. Daarom eens een overzichtje van de metingen die gebeuren over het aantal bezoekers. Je kan in onderstaande foto's ook de herkomst van de bezoekers bekijken, met hier en daar toch wel verrassende resultaten.
Met bijna 100 bezoekers per dag benaderen we de cijfers van de vorige site. (2693 op 28 dagen)
image-placeholder.png
image-134128-landen_februari_2017-page0.jpg

Rechtzetting krantenbericht update (geplaatst 1 maart)

Hieronder de tekst die de krant als rechtzetting zou publiceren. Aangezien de tekst die in de krant staat niet deze is die de schrijver zelf voorstelde wil ik deze hier wel laten verschijnen.

KADIJK: Naar aanleiding van het artikel van de skiërs van Meeuwen meldt Kadijk (2A) dat er gevraagd is geworden om op donderdagavond te spelen en niet zoals gisteren vermeld op vrijdagavond. Omdat Kadijk op donderdag zelf in spelersproblemen zou zitten kon de club niet ingaan op de vraag van Meeuwen. Kadijk geeft aan, zoals in het verleden al meermaals gebeurd, altijd in overleg naar een sportieve oplossing te zoeken. (bs)

Ik weet dat de eindredactie soms artikels inkort of veranderd, maar als belangrijke zaken opnieuw ontbreken is het moeilijk om als club de zaken juist te laten weergeven. 

Rechtzetting krantenbericht (geplaatst 28 februari)

Vandaag staat er in de krant 'het belang van Limburg' een artikel over Meeuwen SK. Door de foute info dat in dit artikel staat komt het misschien zo over dat Kadijk SK op een onsportieve manier punten wil sprokkelen om de degradatie te ontlopen. Er zal een beperkte rechtzetting in de krant komen. Maar als GC van Kadijk SK wil ik in het kort het werkelijke verhaal doen.
De fout in het artikel is dat Meeuwen op vrijdag wilde spelen, terwijl er in werkelijkheid een vraag was om op donderdag te spelen.

Op een bepaald moment komt in kick-off de vraag binnen van Meeuwen om op donderdagavond te spelen.
Nadien komt er een mail van de GC van Meeuwen waarin ik de vraag krijg deze aanvraag goed te keuren omdat dit zo afgesproken was met Kadijk SK.
Als GC is het mijn taak om alle dergelijke aanvragen te controleren of deze kloppen alvorens te aanvaarden.
Op zaterdag, tijdens de reservewedstrijd bleek dat zowel trainers, bestuursleden of mezelf nog steeds van niets wisten van een akkoord.
Daarop heb ik zelf contact opgenomen met de GC van Meeuwen SK. Uit dit gesprek bleek dat er een contact geweest was met iemand van Kadijk SK die niet de juiste persoon is voor dergelijke zaken. Ook bleek dat de vraag ingegeven was omdat ze een aantal skiërs hadden.
Omdat bij Kadijk SK het bijna onmogelijk is voor een aantal spelers zich op tijd vrij te maken om een wedstrijd op verplaatsing te spelen op een donderdagavond konden we niet ingaan op de vraag van Meeuwen. Hoe kan je anders verantwoorden aan trainers, spelers en supporters dat we er alles aan doen om een degradatie te vermijden terwijl we iets zouden toestaan dat onszelf in spelersnood zou brengen en de tegenstrevers meer opties zou bieden.

Het is niet de bedoeling om hier nog verder op door te breien. De samenwerking met Meeuwen SK is goed en zal goed blijven. Maar foute info kan fout overkomen. Onlangs hebben we in laatste instantie de wedstrijd in Achel op vraag van Achel verplaatst van 19u30 naar 20u00 omdat anders hun doelman niet tijdig aanwezig kon zijn. Omdat deze wijziging geen problemen gaf binnen Kadijk SK hebben we deze toen wel goedgekeurd. (Een bewijs dat sportiviteit nog altijd belangrijker is dan punten binnen Kadijk SK).

                                                                                                                                                                                  GC Kadijk SK : Jos Hendriks

Kalenderwijziging bij U13 (geplaatst 27 februari)

De wedstrijd in Achel VV op 12 maart zal starten om 9u30 ipv 10u30.
Alle kalenderwijzigingen worden aangepast in de diverse kalenders bij 'onze ploegen' op deze site. 

Weekoverzicht 25 en 26 februari (geplaatst 26 februari)

Weinig beweging op de voetbalvelden deze week. Alleen de prov.res en het 1ste hebben inhaalwedstrijden. Misschien maar goed ook want bij de reserve kwamen de spelers uit een mengeling van 5 verschillende ploegen. Dat dit niet goed is voor het samenspel is dan ook meer dan logisch. In totaal stonden paal en lat toch 4 maal in de weg om te scoren. Bij de rust was het 0 - 0, maar na de pauze namen hier en daar vermoeidheid en kleine blessures de overhand. Zo kon Meeuwen een 0 - 2 voorsprong uitbouwen. In een slotoffensief werd het nog 1 - 2, maar verder kwam men niet meer.
Het 1ste staat opnieuw op een rechtstreekse dalersplaats na een echt degradatieduel. In een zwakke wedstrijd van beide ploegen hield voor de rust Kris de netten nog schoon door een strafschop te stoppen. Eén doelpunt zou voldoende zijn voor de overwinning, maar ongelukkig viel dit voor Kadijk aan de verkeerde kant. 

Weekoverzicht 18 en 19 februari (geplaatst 19 februari)
Door een samenloop van omstandigheden was het puzzelen om alle seniorenwedstrijden te kunnen laten doorgaan. Onuitgegeven ploegen dus. De Provinciaal reserve speelden gelijk in Herkol. Nick zorgde aan het kwartier voor een voorsprong die de pauze haalde.
Onmiddelijk na de rust werd het 1-1, maar Melvin zorgde met een mooie lob voor de 1-2. De vermoeidheid sloeg toe, wat leidde tot de 2-2 net voor het affluiten. De gew. reserve hadden nog meer problemen om voldoende spelers op de been te krijgen. Desondanks haalde men toch nog een een verdienstelijk uitslag (3-1 in deze omstandigeheden mag er zijn). De U21 verloren tegen een Calcio dat een maatje te groot was. Ook de U15 hadden door skiverloven problemen tegen leider Houthalen. Het werd dan ook een 1 - 7 nederlaag.
Het 1ste klopte leider Herkol en geeft zo de rode lantaarn door aan Ham en Anadol. Gert zorgde al vroeg voor de openingstreffer. De vertimmerde verdediging liet maar enkele kansen toe aan de bezoekers, maar dan was Kris weer paraat. Net voor de koffie prikte Daems een bal tegen de netten (2-0). Herkol leek gedrevener uit de kleedkamer te komen en drukte. Maar toch waren de betere kansen voor Kadijk dat de voorsprong hield. 

Overlijden

We melden U het overlijden van Johan Vrijsen,
broer van bestuurslid Andre Vrijsen.

De begrafenis gaat door in besloten kring.

Kadijk SK wenst familie en vrienden veel sterkte.



image-130838-overlijden.jpg

Hartelijk bedankt (geplaatst 14-2-17)

We willen langs deze weg alle medewerkers bedanken die aan onze jaarlijkse eetdagen een helpende hand toestaken. Zonder hen zou dit
nooit lukken. Maar natuurlijk ook een dank aan de mensen die kwamen eten en zo onze club steunden.

image-127425-innige.jpg
Overlijden

We vernamen het overlijden van Zjang Aerts.
Zjang was een van onze trouwe supporters.
De avondwake is op vrijdag 10 februari om 18u30
in de parochiekerk van Lindelhoeven.
De uitvaartdienst heeft in besloten kring plaats

Namens Kadijk SK innige deelneming aan familie en
vrienden.

YouTube filmpjes van de maand (geplaatst 6-2-17)
Rare doelpunten.
Terug in de tijd.

Mosselfeest Kadijk SK  (Voor de late beslissers)
Zaterdag 11 februari  (17u00 - 20u00)
Zondag 12 februari  (11u00 - 20u00)
Campus 'De wingerd'  Leopoldlaan 45,  Overpelt
Mosselen : 17 Euro
Stoofvlees : 12 Euro
Videe : 12 Euro
Koude schotel zalm : 14 Euro
Vegetarische pasta : 12 Euro
2 Frikandellen : 5 Euro                                              Iedereen welkom
image-122487-mosselfeest2016-1100x5001.jpg

Zowel prins carnaval van Overpelt als Neerpelt waren aanwezig. De jeugdprins van Overpelt kreeg de eer de aftrap te geven. Het bracht Kadijk SK zo wie zo veel geluk.
Overzicht weekend 4 en 5 februari
Zaterdag : De provinciaal reserve haalden in een doelpuntenrijke wedstrijd in Grote Heide. Na een eerste achterstand maakte Niels meteen gelijk. Meteen ook de ruststand. Onmiddelijk na de pauze moest opnieuw een achterstand onmiddelijk weggewerkt. Dit was voor Tom R.
Ruben zorgde voor een 2 - 3, maar even later was het 4 - 3. Hendrik en Siebe zorgde nog voor de overwinning. Een top vijf is in zicht.
De gewestelijke wonnen droogweg in Kaulille met 0 - 3. Spijtig dat dit geen plaatswinst tot gevolg heeft.
De U21 tenslotte verloren met 0 - 5 van de buren uit Breugel. Zij zijn voorlopig nog puntenloos in 2017.
Zondag : Ondanks het mooiere voetbal verloren de U15 van RC Peer.
De kracht van enkele bezoekende spelers deden de balans onverdiend overslaan.
Feest voor, tijdens en na de wedstrijd van het 1ste. Na de 3 - 1 winst tegen Grote Heide blijven de kansen gaaf om alsnog het behoud te halen. Mathias, Kevin en Tim zorgde voor een 3 - 0 ruststand. Na de rust drukte Grote Heide, maar verder dan een eerredder in de slotminuten kwam men niet.

Overlijden

We vernamen het overlijden van Wies Mannaerts.

Wies is de schoonmoeder van Peter Pellens en grootmoeder van
Jonas Pellens.

Onze oprechte deelneming aan familie en vrienden van Wies.


Kalenderwijzigingen (geplaatst 31-1-2017)
Volgende wedstrijden zijn verplaatst :
U10 Lommel Kolonie - Kadijk SK van 11-2 start om 10u30 ipv 13u30
U7B Meeuwen - Kadijk SK gaat door op zaterdag 11-2 om 15u00 ipv zondag om 10u00

image-126374-fazantenveer1.jpg
Prinselijk bezoek tijdens Kadijk SK - Grote Heide
(geplaatst 30-1-2017)

Aanstaande zondag is er prinselijk bezoek op Kadijk tijdens de wedstrijd tegen Grote Heide. Neen het is niet Laurent die de fusie komt bezegelen tussen Overpelt en Neerpelt. Zijn dotatie laat immers niet toe om naar het verre Limburg te komen.
Daarom geeft hij de eer aan een plaatselijke prins om de aftrap te komen geven.


Overzicht weekend 28-29 januari 2017

Op zaterdag konden de Prov. Res niet in de wei door het forfait van de tegenstrever. De U21 waren vrij. Maar in de voormiddag was er al een reuze derby aan de terreinen van de Es. Onze U7A ontvingen de U7B van........Kadijk SK. Niet alleen voor de spelertjes een speciale wedstrijd maar ook voor broers Gijs en Wannes die ook tegenover elkaar stonden. De uitslag kennen we niet, maar de sfeer was opperbest. (foto's rechts). Op de fotopagina worden alle albums verzameld.

De gewestelijke reserve speelden gelijk tegen Hamont '99. Ze konden de 1 - 0 voorsprong niet houden, en lieten in de slotfase een paar keer de kans liggen op een driepunter. Robin was de doelpuntenmaker.
Het 1ste kon in Achel een vroege voorsprong niet behouden. Tom gaf de bezoekers hoop, maar uiteindelijk werd het nog 3-1.
Op zondag haalden de U15 op het middaguur een mooie 0 - 5 overwinning bij Turkse Rangers. De verre verplaatsing en het late uur waren dus de moeite waard.

Resterende data techniektrainingen en sporthaltrainingen (geplaatst 25-1-2017)
Voor de duidelijkheid hebben we de resterende data voor techniek- en sporthaltrainingen op deze nieuwe website geplaatst.
Je kan deze vinden onder 'info' - 'trainingen' of rechtstreeks via de onderstaande doorverbinding.


Nieuwe data afgelaste wedstrijden (geplaatst 25-1-2017)
Voor de provinciale reserve en het 1ste elftal zijn er nieuwe data voor de wedstrijden tegen Meeuwen SK
Dit is op 25 februari : Kadijk SK - Meeuwen SK om 15u00 voor de reserve
                 26 februari : Meeuwen SK - Kadijk SK om 15u00 voor het 1ste elftal.
Voor de jeugd zijn er dat weekend nog geen wedstrijden voorzien.

Afrekening mosselkaarten. (Geplaatst 25-1-2017)
De eetdagen van 11 en 12 februari komen er nu snel aan.
We willen dan ook alle verkopers van de bestelkaarten er aan herinneren om tijdig af te rekenen.

Wie nog niet in de gelegenheid geweest is om te bestellen kan dit nog via spelers of bestuur.

Meer info over plaats, prijzen en uren :  
image-122487-mosselfeest2016-1100x5001.jpg

image-124201-Welkom-op-nieuwe-website.jpg
Kennismaken met onze nieuwe site.
Achter de schermen waren we al een tijdje bezig aan een nieuwe website. De beheerder everyoneweb waar we onze vorige website beheerde stopt eind maart '17. Deze website is gemaakt via combell.
Om het zoekwerk wat te vergemakkelijken een kort schema van wat je waar kan vinden. Mis je bepaalde info, die je ook graag zou zien verschijnen laat het dan weten via ons contactformulier. Commentaar kan via ons gastenboek.

De indeling van deze website (hoofdpagina met zijn eventuele subpagina's)
    * Homepagina
    * Info
        - Lid worden (meer uitleg over het lid worden als speler/afgevaardigde/enz. bij Kadijk SK) 
        - Trainingen (hier komen kalenders van sporthaltrainingen, techniektrainingen enz. vanaf seizoen 2017-2018)
        - Statistieken (selecties, doelpunten, kaarten enz van 1ste ploeg - kaarten van reserve tot U15 - schorsingsdata spelers
        - Gekwetst (uitleg wat je moet doen bij een kwetsuur)
        - Recuperatie lidgeld (hoe kan je een gedeelte van je lidgeld terugkrijgen?)
    * Onze ploegen
        - Verschillende subpagina's van alle ploegen (U13 t/m U6 is samengevoegd omdat hier geen rangschikkingen zijn)
    * Contact (contactformulier)
        - Gastenboek
    * Diverse (handige links naar andere websites)
        - Sponsors
        - Activiteiten
        - Geschiedenis (palmares)
        - Foto's

You Tube filmpjes van de maand : Januari
100 mooie doelpunten uit 2016                                                                         Uit de (nog niet zo) oude doos van Kadijk SK