Gewestelijke U12
Trainen op dinsdag en donderdag van 18u15 tot 19u30
Programma Kadijk (laatste update 26 juli)
02-09-201709:30KADIJK SK NIV.2LOMMEL UNITED D 
09-09-201709:30KADIJK SK NIV.2G.T. LOMMEL KOL. 
16-09-201713:00FC EKSEL NIV.2KADIJK SK NIV.2
23-09-201709:30KADIJK SK NIV.2LUTLOMMEL VV B 
30-09-201713:30KATTENBOS SP. BKADIJK SK NIV.2
07-10-201709:30KADIJK SK NIV.2K.F.C. HAMONT 99 B 
15-10-201710:00SV HERKOL NIV.1KADIJK SK NIV.2
21-10-201714:30LOMMEL UNITED D NIV.2KADIJK SK NIV.2
28-10-201710:30G.T. LOMMEL KOL. NIV.2KADIJK SK NIV.2
04-11-201709:30KADIJK SK NIV.2FC EKSEL NIV.2
11-11-201712:30LUTLOMMEL VV B NIV.1KADIJK SK NIV.2
18-11-201709:30KADIJK SK NIV.2KATTENBOS SP. B NIV.1
25-11-201713:00K.F.C. HAMONT 99 B NIV.1KADIJK SK NIV.2
02-12-201709:30KADIJK SK NIV.2SV HERKOL NIV.1
Gewestelijke U11
Trainen op dinsdag en donderdag van 18u15 tot 19u30
Programma Kadijk (laatste update 26 juli)
03-09-201709:30LOMMEL UNITED EKADIJK SK NIV.1
10-09-201710:00KAULILLE F.C. NIV.1KADIJK SK NIV.1
17-09-201709:30KADIJK SK NIV.1G.T. LOMMEL KOL. NIV.2
23-09-201713:00FC EKSEL NIV.1KADIJK SK NIV.1
01-10-201709:30KADIJK SK NIV.1LUTLOMMEL VV B NIV.2
08-10-201709:30SP. LILLE NIV.1KADIJK SK NIV.1
15-10-201709:30KADIJK SK NIV.1LOMMEL UNITED WS
22-10-201709:30KADIJK SK NIV.1LOMMEL UNITED E
29-10-201709:30KADIJK SK NIV.1KAULILLE F.C. NIV.1
04-11-201710:30G.T. LOMMEL KOL.KADIJK SK NIV.1
12-11-201709:30KADIJK SK NIV.1FC EKSEL NIV.1
19-11-201710:00LUTLOMMEL VV B NIV.2KADIJK SK NIV.1
26-11-201709:30KADIJK SK NIV.1SP. LILLE NIV.1
02-12-201709:30LOMMEL UNITED WSKADIJK SK NIV.1
Gewestelijke U10
Trainen op dinsdag en donderdag van 17u45 tot 19u00
​               Programma Kadijk (laatste update 26 juli)
02-09-201709:30KADIJK SK NIV.3ACHEL VV B NIV.3
09-09-201709:30KADIJK SK NIV.3SP. LILLE NIV.2
17-09-201710:00RACING PEER B NIV.2KADIJK SK NIV.3
23-09-201709:30KADIJK SK NIV.3SP.WIJCHMAAL NIV.2
01-10-201710:00LUTLOMMEL VV B NIV.2KADIJK SK NIV.3
07-10-201709:30KADIJK SK NIV.3GS BREE-BEEK A NIV.3
15-10-201710:00SV HERKOL NIV.2KADIJK SK NIV.3
22-10-201710:00ACHEL VV B NIV.3KADIJK SK NIV.3
29-10-201710:00SP. LILLE NIV.2KADIJK SK NIV.3
04-11-201709:30KADIJK SK NIV.3RACING PEER B NIV.2
11-11-201713:00SP.WIJCHMAAL NIV.2KADIJK SK NIV.3
18-11-201709:30KADIJK SK NIV.3LUTLOMMEL VV B NIV.2
26-11-201710:00GS BREE-BEEK A NIV.3KADIJK SK NIV.3
02-12-201709:30KADIJK SK NIV.3SV HERKOL NIV.2
Gewestelijke U9A
Trainen op woensdag en vrijdag van 18u15 tot 19u15
Programma Kadijk (laatste update 26 juli)
02-09-201713:30PEER SV NIV.2KADIJK SK A NIV.2
10-09-201710:00GS BREE-BEEK A NIV.3KADIJK SK A NIV.2
17-09-201710:00KADIJK SK A NIV.2RACING PEER B NIV.2
24-09-201710:00ACHEL VV NIV.3KADIJK SK A NIV.2
01-10-201710:00KADIJK SK A NIV.2KATTENBOS SP. A NIV.3
07-10-201715:00SP.GROTE HEIDE NIV.2KADIJK SK A NIV.2
15-10-201710:00KADIJK SK A NIV.2FC EKSEL B NIV.2
22-10-201710:00KADIJK SK A NIV.2PEER SV NIV.2
29-10-201710:00KADIJK SK A NIV.2GS BREE-BEEK A NIV.3
05-11-201710:00RACING PEER B NIV.2KADIJK SK A NIV.2
12-11-201710:00KADIJK SK A NIV.2ACHEL VV NIV.3
18-11-201713:00KATTENBOS SP. A NIV.3KADIJK SK A NIV.2
26-11-201710:00KADIJK SK A NIV.2SP.GROTE HEIDE NIV.2
03-12-201710:00FC EKSEL B NIV.2KADIJK SK A NIV.2
Gewestelijke U9B
Trainen op woensdag en vrijdag van 18u15 tot 19u15
Programma Kadijk (laatste update 26 juli)
02-09-201714:30FC EKSEL A NIV.2KADIJK SK B NIV.1
09-09-201710:00KADIJK SK B NIV.1HECHTEL FC B NIV.1
17-09-201709:30LOMMEL UNITED F NIV.2KADIJK SK B NIV.1
24-09-201710:30G.T. LOMMEL KOL. NIV.2KADIJK SK B NIV.1
30-09-201710:00KADIJK SK B NIV.1KATTENBOS SP. B NIV.2
08-10-201710:00SV HERKOL NIV.1KADIJK SK B NIV.1
14-10-201710:00KADIJK SK B NIV.1FC EKSEL C NIV.1
21-10-201710:00KADIJK SK B NIV.1FC EKSEL A NIV.2
28-10-201710:00HECHTEL FC B NIV.1KADIJK SK B NIV.1
04-11-201710:00KADIJK SK B NIV.1LOMMEL UNITED F NIV.2
11-11-201710:00KADIJK SK B NIV.1G.T. LOMMEL KOL. NIV.2
19-11-201710:00KATTENBOS SP. B NIV.2KADIJK SK B NIV.1
25-11-201710:00KADIJK SK B NIV.1SV HERKOL NIV.1
03-12-201710:00FC EKSEL C NIV.1KADIJK SK B NIV.1

Gewestelijke U8A
Trainen op woensdag en vrijdag van 18u15 tot 19u15
Programma Kadijk (laatste update 26 juli)
02-09-201715:00SP.GROTE HEIDE NIV.2KADIJK SK A NIV.3
09-09-201710:00KADIJK SK A NIV.3GS BREE-BEEK B NIV.3
16-09-201709:30A.C.TERVANT A NIV.3KADIJK SK A NIV.3
23-09-201710:00KADIJK SK A NIV.3KATTENBOS SP. B NIV.2
30-09-201715:00KAULILLE F.C. A NIV.3KADIJK SK A NIV.3
07-10-201713:00ACHEL VV B NIV.3KADIJK SK A NIV.3
14-10-201710:00KADIJK SK A NIV.3HECHTEL FC A NIV.2
21-10-201710:00KADIJK SK A NIV.3SP.GROTE HEIDE NIV.2
28-10-201710:00GS BREE-BEEK B NIV.3KADIJK SK A NIV.3
04-11-201710:00KADIJK SK A NIV.3A.C.TERVANT A NIV.3
12-11-201709:30KATTENBOS SP. B NIV.2KADIJK SK A NIV.3
18-11-201710:00KADIJK SK A NIV.3KAULILLE F.C. A NIV.3
25-11-201710:00KADIJK SK A NIV.3ACHEL VV B NIV.3
02-12-201710:00HECHTEL FC A NIV.2KADIJK SK A NIV.3
Gewestelijke U8B
Trainen op woensdag en vrijdag van 18u15 tot 19u15
Programma Kadijk (laatste update 26 juli)
03-09-201710:00KADIJK SK B NIV.1FC EKSEL A NIV.2
10-09-201710:00KADIJK SK B NIV.1KATTENBOS SP. A NIV.2
17-09-201710:30G.T. LOMMEL KOL. NIV.1KADIJK SK B NIV.1
24-09-201710:00KADIJK SK B NIV.1LUTLOMMEL VV C NIV.1
30-09-201713:00SV BREUGEL NIV.1KADIJK SK B NIV.1
08-10-201710:00KADIJK SK B NIV.1KAULILLE F.C. B NIV.1
15-10-201710:00LOMMEL UNITED C NIV.2KADIJK SK B NIV.1
21-10-201714:30FC EKSEL A NIV.2KADIJK SK B NIV.1
28-10-201713:30KATTENBOS SP. A NIV.2KADIJK SK B NIV.1
05-11-201710:00KADIJK SK B NIV.1G.T. LOMMEL KOL. NIV.1
12-11-201710:00LUTLOMMEL VV C NIV.1KADIJK SK B NIV.1
19-11-201710:00KADIJK SK B NIV.1SV BREUGEL NIV.1
25-11-201714:30KAULILLE F.C. B NIV.1KADIJK SK B NIV.1
03-12-201710:00KADIJK SK B NIV.1LOMMEL UNITED C 
​​
Gewestelijke U7
Trainen op woensdag en vrijdag van 18u00 tot 19u00
Programma Kadijk (laatste update 19 september)
24-09-201710:00KADIJK SK NIV.1SP. LILLE NIV.1
30-09-201710:00GS BREE-BEEK D NIV.2KADIJK SK NIV.1
08-10-201710:00KADIJK SK NIV.1ESP. PELT A NIV.2
14-10-201715:00SP.GROTE HEIDE B NIV.1KADIJK SK NIV.1
21-10-201710:15LINDELHOEVEN VV NIV.1KADIJK SK NIV.1
29-10-201710:00KADIJK SK NIV.1K.F.C. HAMONT 99 NIV.1
04-11-201711:00LUTLOMMEL VV A NIV.2KADIJK SK NIV.1
12-11-201710:00SP. LILLE NIV.1KADIJK SK NIV.1
19-11-201710:00KADIJK SK NIV.1GS BREE-BEEK D NIV.2
26-11-201710:00ESP. PELT A NIV.2KADIJK SK NIV.1
03-12-201710:00KADIJK SK NIV.1GROTE HEIDE B NIV.1

Gewestelijke U6
Trainen op woensdag en vrijdag van 18u00 tot 19u00
Programma Kadijk (laatste update 19 september)
23-09-201710:00KADIJK SKACHEL VV
30-09-201710:00LUTLOMMEL VVKADIJK SK
07-10-201710:00KADIJK SKSV BREUGEL
15-10-201709:30SP.GROTE HEIDEKADIJK SK
21-10-201710:15LINDELHOEVEN VVKADIJK SK
28-10-201710:00KADIJK SKESPERANZA PELT A
05-11-201710:00SP. LILLEKADIJK SK
11-11-201710:00ACHEL VVKADIJK SK
18-11-201710:00KADIJK SKLUTLOMMEL VV
25-11-201712:00SV BREUGELKADIJK SK
02-12-201710:00KADIJK SKSP.GROTE HEIDE